Podlahová hubica Menalux univerzálna CB 01C

Elegantná podlahová hubica s kovovou klzkou plochou, vysúvacími kefkami a priloženou redukciou je ideálna na kombinované vysávanie, nielen kobercov ale... viac informácií »
Podlahová hubica Menalux univerzálna
Značka: Menalux
17 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantná podlahová hubica s kovovou klzkou plochou, vysúvacími kefkami a priloženou redukciou je ideálna na kombinované vysávanie, nielen kobercov ale...

Elegantná podlahová hubica s kovovou klzkou plochou, vysúvacími kefkami a priloženou redukciou je ideálna na kombinované vysávanie, nielen kobercov ale aj pevných podláh – linoleum, plávajúce parkety, kachličky, …
Vďaka pridanému nástavci môžete túto hubicu použiť na vysávače s priemerom 32 mm ale aj na priemer 28 alebo 37 mm. Kovová klzká plocha je schopná vysať nielen spredu, ale aj z bokov – uľahčí a zrýchli upratovanie.
Vysúvaciu kefu jednoducho vysuniete zošliapnutím pedálu.
Spodná časť – klzká plocha – je osadená dvomi červenými pruhmi na jednoduché zachytenie nití, chlpov alebo vlasov. Obľúbený produkt Podlahová hubica Menalux univerzálna CB 01C obstaráte ešte tu u nás v obľúbenej sekcii hubice a kefy k vysávačom! Teraz si môžete vybrať obľúbené produkty vo spomínanej sekcii za super cenu. U nás vám ponúkneme viac, pozrite sa tiež na ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Menalux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Vysokokvalitný tovar Podlahová hubica Menalux univerzálna CB 01C od dodávateľa kvalitných produktov Menalux pohodlne získate v našej internetovej ponuke za výhodnú cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 17 EUR.