robot-vysavac.sk

Podlahová hubica Philips Tri-Active

Tento obľúbený produkt Podlahová hubica Philips Tri-Active od dodávateľa kvalitných produktov Philips jednoducho môžete zohnať teraz za skvelú cenu! V súčasnosti za cenu 63,47 EUR.
EAN: 432200426901
Podlahová hubica Philips
Overiť dostupnosť »
Značka: Philips
63,47 EUR

Popis produktu

Originálna podlahová prepínateľná hubica Philips pre modely vysávačov Performer Pro  FC9190/01, FC9192/01, FC9194/01, FC9197/19, FC9193/01.
Hubica je špeciálne určená pre vysávače Philips, ktorých rúrka je v mieste zasunutia do hubice vybavená pevným valcovým výstupkom. Rúrka na konci hubice má posuvnú mechanickú hlavu – na vysunutie rúrky z hubice ju musíte mierne zatlačiť, odistí sa tým výstupok na rúrke a diely idú od seba odpojiť. Inak je ich spojenie pevné.Rovnako tak je možné hubicu nasadiť na rúrky s priemerom 35 mm a spojenie je dostatočné a pevné.
Hubica je vybavená dvoma veľkými dištančnými kolieskami. Pri zasunutých kefách je hubica učená na vysývanie kobercov a mäkkých povrchov. Na klznej ploche sú dva modré pásiky na zachytávanie vlasov a nití.Po zošliapnutí mechanického prepínača na hornej strane hubice sa vysunú predné a zadné kefy, spoločne aj s modrými kefami po stranách hubice. V tejto polohe je hubica určená na vysávanie pevných povrchov – parkiet, plávajúcich podláh alebo linolea.