Podlahová hubica Rowenta P3WER GLIDE

Originálna podlahová hubica Rowenta P3WER Glide s Lock systémom a tromi polohami podľa typu vysávaného povrchu. Pre dokonalý sklz na koberci aj... viac informácií »
Podlahová hubica Rowenta P3WER
Značka: Rowenta
46,74 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna podlahová hubica Rowenta P3WER Glide s Lock systémom a tromi polohami podľa typu vysávaného povrchu. Pre dokonalý sklz na koberci aj...

Originálna podlahová hubica Rowenta P3WER Glide s Lock systémom a tromi polohami podľa typu vysávaného povrchu. Pre dokonalý sklz na koberci aj tvrdých podlahách. Hubica disponuje dvomi veľkými kolieskami pre hladký pohyb po každom povrchu a s „harmonikou“ v ohybe pre pohodlnú manévrovateľnosť.
3 stupne, 3 typy povrchov:

Parkety, lino, kachličky
Universal pre koberce a každodenné vysávanie
Intensive ++ pre koberce s vysokým vlasom a silne znečistené koberce

Vhodná pre tieto modely:Bezvreckové vysávače Rowenta:- Silence Force 4AAAA Cyclonic- X-trem Power Cyclonic 4AAAA- Silence Force Multi Cyclonic- Silence Force Cyclonic 2. generace- Compact Force Cyclonic- Silence Force Extreme CyclonicVreckové vysávače Rowenta:- X-trem Power 4AAAA- Silence Force Compac 4AAAA- Silence Force 4AAAA- Silence Force Extreme Compact- Silence Force Extreme- X-trem Power XL- Silence Force 2. generace Obľúbený a akčný produkt je dostupný už dnes tu na stránkach v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom! Zaobstarajte si skvelé produkty z tejto obľúbenej rubriky za outletovú cenu.

Tento zľavnený produkt Podlahová hubica Rowenta P3WER GLIDE od kvalitnej spoločnosti Rowenta môžete si kúpiť práve dnes trvalo výhodne. V súčasnosti za 46,74 EUR.