Podlahová hubica Rowenta s Lock systémom

Originálna prepínateľná podlahová hubica Rowenta na vysávanie kobercov a pevných podláh (PVC, lino, plávajúcich a vinylových podláh, ...)... viac informácií »
Podlahová hubica Rowenta s
Značka: Rowenta
41,69 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna prepínateľná podlahová hubica Rowenta na vysávanie kobercov a pevných podláh (PVC, lino, plávajúcich a vinylových podláh, ...)...

Originálna prepínateľná podlahová hubica Rowenta na vysávanie kobercov a pevných podláh (PVC, lino, plávajúcich a vinylových podláh, …) Zošliapnutím pedálu na tele hubice sa vysunú kefky na vysávanie hladkých podláh, opakovaným zošliapnutím je hubica pripravená na vysávanie kobercov.
Táto tichá hubica pre modely vysávačov Rowenta Silence Force, Silence Force Extreme a ďalšie majú priemer trubky 36 mm a sú vybavené zámkom Lock systém.
Trojuholníkový tvar hubice zaisťuje jednoduchší prístup do rohov miestností a s nasávacím otvorom cez celú šírku hubice kvalitné vysávanie.
Tento žiadaný tovar Podlahová hubica Rowenta s Lock systémom môžete zaobstarať v pohode na webe umiestnený v kategórii hubice a kefy k vysávačom! Mrknite na ďalšie výrobky z tejto populárnej kategórie za super peniaze! Predný výrobca Rowenta vám predstavuje top produkty A to je ešte len začiatok.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Podlahová hubica Rowenta s Lock systémom od známeho výrobcu Rowenta môžete získať v súčasnosti za úplne najnižšiu cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 41,69 EUR.