Podlahová hubica UNI 34 až 40 mm

Lacný kus Podlahová hubica UNI 34 až máte možnosť zohnať teraz tu na našom webe umiestnený v rubrike hubice a kefy k vysávačom! Nájdite si ešte... viac informácií »
Podlahová hubica UNI 34
Značka: NoName
11,76 EUR
Overiť dostupnosť »
Lacný kus Podlahová hubica UNI 34 až máte možnosť zohnať teraz tu na našom webe umiestnený v rubrike hubice a kefy k vysávačom! Nájdite si ešte...

Lacný kus Podlahová hubica UNI 34 až máte možnosť zohnať teraz tu na našom webe umiestnený v rubrike hubice a kefy k vysávačom! Nájdite si ešte iné kúsky z našej rubriky v bezva akcii! To nie je všetko, náš sortiment je ale široký! Samozrejme, máme v ponuke viac skvelých výrobkov značky NoName. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto značka NoName má v stále ponuke skvelé produkty. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.
Univerzálna prepínateľná podlahová hubica použiteľná pre všetky vysávače s priemerom trubky od 34 do 40 mm, s kruhovým prierezom.
Vlastnosti hubice:

Univerzálna hlavica vhodná pre trubky s priemerom od 34 do 40mm
2 distančné kolieska pre ľahší pohyb po podlahe
2 zberné pásiky u sacieho otvoru, slúžia na zachytenie nití a vlasov
Vysúvacia/zasúvacia kefa v prednej časti hubice
Vysúvacia/zasúvacia gumová stierka v zadnej časti hubice
Kovová klzká plocha pre dlhšiu životnosť

Hubica je použiteľná na vysávanie tvrdých podláh (lino, kachličky, plávajúca podlaha), ale aj na koberce.

Tento výnimočný tovar Podlahová hubica UNI 34 až 40 mm od obľúbenej značky so zárukou kvality NoName jednoducho zoženiete v našej internetovej ponuke za dobrú cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 11,76 EUR.