Podlahová prepínacia hubica Electrolux

Originálna podlahová prepínateľná hubica s priemerom trubiek 32 mm pre vysávače Electrolux. Je vybavená dvoma väčšími kolesami v kĺbe hubice a... viac informácií »
Podlahová prepínacia hubica Electrolux
Originálna podlahová prepínateľná hubica s priemerom trubiek 32 mm pre vysávače Electrolux. Je vybavená dvoma väčšími kolesami v kĺbe hubice a...

Originálna podlahová prepínateľná hubica s priemerom trubiek 32 mm pre vysávače Electrolux.
Je vybavená dvoma väčšími kolesami v kĺbe hubice a dvoma menšími dištančnými kolieskami na klznej ploche. Pomocou prepínacieho klipu z hornej strany hubice sa zo spodnej strany vysúva jedna lišta osadená umelými štetinami a druhá lišta s gumovou stierkou.
Hubica určená pre vysávače:Electrolux ECC21-2IW a ECC21-4SB,Zanussi Zac21-2SB a Zac21-4EB,Tornado TOC21-2CR a TOC21-4SB aVolta VOC21-2IW.
Vzhľadom k jej štandardnému pripojovaciemu priemeru ju ale môžete použiť aj širokú škálu ďalších vysávačov s rovnakým priemerom (32mm).
Vysoko kvalitný produkt Podlahová prepínacia hubica Electrolux môžete kúpiť jednoducho na našom webe umiestnený v kategórii hubice a kefy k vysávačom! Teraz získate podobné produkty v spomínanej rubrike za výborné peniaze! Populárna značka medzi zákazníkmi Electrolux vás a vašich blízkych obohatí o špičkový sortiment. Nebojte sa, máme toho viac, u nás nájdete ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Electrolux. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený výrobok Podlahová prepínacia hubica Electrolux od poprednej značky Electrolux jednoducho môžete zaobstarať teraz za výpredajovú cenu. Lacno za 23 EUR.