Podlahová prepínateľná hubica Rowenta s Lock Systémom

Zľavnený produkt Podlahová prepínateľná hubica Rowenta ide kúpiť práve na stránkach v populárnej sekcii hubice a kefy k vysávačom. Teraz môžete... viac informácií »
Podlahová prepínateľná hubica Rowenta
Značka: Rowenta
25,25 EUR
Overiť dostupnosť »
Zľavnený produkt Podlahová prepínateľná hubica Rowenta ide kúpiť práve na stránkach v populárnej sekcii hubice a kefy k vysávačom. Teraz môžete...

Zľavnený produkt Podlahová prepínateľná hubica Rowenta ide kúpiť práve na stránkach v populárnej sekcii hubice a kefy k vysávačom. Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty z tejto populárnej sekcie za výhodné peniaze. Populárna značka Rowenta poskytuje vysoko kvalitné výrobky Originálna podlahová hubica dodávaná k moderným vysávačom Rowenta Silence Force Extreme 4A.Použijete ju ale u všetkých vysávačov Rowenta vybavených Lock systémom.
Hubicu jednoducho nastavíte zošliapnutím prepínača na vysávanie tvrdých podláh (lino, parkety, kachličky) ale aj na koberce.
Hlavica má šírku záberu 280 mm a je vybavená dvomi distančnými kolieskami z mäkkého plastu. Po zošliapnutí prepínača sa vysunú/zasunú dve rady perforovaných kefiek umiestnených na prednej a zadnej strane hubice.Samozrejmosťou sú aj dva lapače nití – červené prúžky na spodnej strane hubice.

Tento neodolateľný tovar Podlahová prepínateľná hubica Rowenta s Lock Systémom od dodávateľa kvalitných produktov Rowenta ľahko zoženiete momentálne na našich stránkach za úžasnú cenu! Práve teraz za 25,25 EUR.