Podlahová turbohubica Electrolux 35 mm

Rotujúca kefa s valčekom je poháňaná turbínou. Štetiny tak dočiahnu hlboko do vlákien kobercov a odstránia aj tie najhlbšie usadené nečistoty.... viac informácií »
Podlahová turbohubica Electrolux 35
Rotujúca kefa s valčekom je poháňaná turbínou. Štetiny tak dočiahnu hlboko do vlákien kobercov a odstránia aj tie najhlbšie usadené nečistoty....

Rotujúca kefa s valčekom je poháňaná turbínou. Štetiny tak dočiahnu hlboko do vlákien kobercov a odstránia aj tie najhlbšie usadené nečistoty. Zároveň je ku kobercom šetrná, a nedôjde tak k ich poškodeniu. Sedí na rúrky s priemerom 35 mm.

 Doručenie na výdajne miesta zásielkovne SR ZADARMO! Tento kvalitný a žiadaný produkt nájdete tiež tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii hubice a kefy k vysávačom. Teraz získate iné produkty v spomínanej rubrike za priaznivú cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. Samozrejme, máme v ponuke ďalší kvalitný tovar značky Electrolux. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Electrolux dodáva pre svojich zákazníkov top sortiment.

Kvalitný produkt Podlahová turbohubica Electrolux 35 mm od spoločnosti Electrolux jednoducho nájdete tu teraz práve skutočne lacno! Práve teraz len za 51 EUR.