Podložka do boxov chladničky – Electrolux

Rozmery podložky: 315 x 457 mm Zvláštna bunková štruktúra tejto podložky umožňuje voľnú cirkuláciu čerstvého vzduchu v boxe na zeleninu,... viac informácií »
Podložka do boxov chladničky
Rozmery podložky: 315 x 457 mm Zvláštna bunková štruktúra tejto podložky umožňuje voľnú cirkuláciu čerstvého vzduchu v boxe na zeleninu,...

Rozmery podložky: 315 x 457 mm
Zvláštna bunková štruktúra tejto podložky umožňuje voľnú cirkuláciu čerstvého vzduchu v boxe na zeleninu, zabraňuje vzniku plesní a zápachov. Podložka udržuje prostredia boxu vlhké – skladované ovocie a zelenina vydrží dlhšie čerstvé a krehké pri minimálne strate akosti a nutričných hodnôt.
Návod na použitie:Po riadnom umytí a vysušení boxu na zeleninu, ustrihnite túto podložku na požadovaný rozmer a umiestnite ju na dno boxu. Po zhruba 14tich dňoch odstráňte vodu uloženú pod podložkou.
V prípade znečistenia je možné túto podložku vyprať v rukách a znovu ju používať.
Tento neodolateľný produkt Podložka do boxov chladničky – Electrolux možno kúpiť teraz tu u nás zaradený v kategórii čistiace prostriedky na spotrebiče! Vyberte si ostatné produkty v spomínanej kategórii za super ceny! Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke viac skvelých produktov značky Electrolux. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento veľmi žiadaný produkt Podložka do boxov chladničky - Electrolux od značky s dobrým menom Electrolux ľahko zaobstaráte v našej aktuálnej ponuke za skvelú cenu. Teraz za 11 EUR.