Prachová kefa s prírodnými štetinami, 35 – 30 mm

Prachová kefa s prírodnými štetinami a priemerom 35 - 30 mm sa bez problémov prispôsobí rôznym typom povrchov. Je ideálny na odstraňovanie prachu z... viac informácií »
Prachová kefa s prírodnými štetinami
Značka: NEDIS
4,17 EUR
Overiť dostupnosť »
Prachová kefa s prírodnými štetinami a priemerom 35 - 30 mm sa bez problémov prispôsobí rôznym typom povrchov. Je ideálny na odstraňovanie prachu z...

Prachová kefa s prírodnými štetinami a priemerom 35 – 30 mm sa bez problémov prispôsobí rôznym typom povrchov. Je ideálny na odstraňovanie prachu z drahého nábytku alebo iných povrchov náchylných na poškriabanie.
Súčasťou balenia:1x prachová kefa1x adaptérový krúžok 30 mm1x adaptérový krúžok 35 mm Najpredávanejší produkt môžete zaobstarať jednoducho tu na stránkach v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom. Pozrite sa na akčné výrobky z tejto obľúbenej kategórie za rozumné peniaze. Nebojte, máme toho viac, máme však aj v ponuke viac kúskov od značky NEDIS. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Tento výnimočný výrobca NEDIS vyrába vynikajúce výrobky Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Tento obľúbený výrobok Prachová kefa s prírodnými štetinami, 35 - 30 mm od obľúbenej značky so zárukou kvality NEDIS jednoducho nájdete tu teraz práve v zľave. V akcii za 4,17 EUR.