Predlžovací set pre aku stierku 2.633-144 Kärcher

Tento kvalitný produkt môžete nakúpiť v pohode na webe v obľúbenej rubrike hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite akčné výrobky z tejto... viac informácií »
Predlžovací set pre aku
Značka: Kärcher
51,80 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento kvalitný produkt môžete nakúpiť v pohode na webe v obľúbenej rubrike hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite akčné výrobky z tejto...

Tento kvalitný produkt môžete nakúpiť v pohode na webe v obľúbenej rubrike hubice a kefy k vysávačom. Teraz kúpite akčné výrobky z tejto populárnej sekcie za internetové ceny. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Kärcher dodáva vysoko kvalitný tovar Ponuka platí do vypredania zásob! Nebojte sa, máme toho viac, mrknite na viac produktov od výrobcu Kärcher. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Originálny predlžovací set 2.633-144 pre aku stierku, čistič okien Kärcher rady WV a vibračného čističa okien KV pre jednoduchšie čistenie v ťažko dostupných miestach. Predĺženie od 0,6 do 1,5 m, v sete nájdete nástavec s poťahom z mikrovlákna a teleskopický nástavec s kĺbom na uchytenie stierky WV alebo vibračného čističa okien Kv 4.

Často hľadaný produkt Predlžovací set pre aku stierku 2.633-144 Kärcher od skvelého výrobcu Kärcher je k dispozícii práve teraz u nás lacno! Cena od 51,80 EUR.