Predlžovacia hadica pre vysávače Dyson V7/V8/V10/V11/V15

Predlžovacia hadica pre akumulátorové vysávače Dyson V7, V8, V10 a V11, umožňujúca prístup do horšie dostupných miest. Hadica umožňuje pripojenie... viac informácií »
Predlžovacia hadica pre vysávače Dyson
Značka: Dyson
33,68 EUR
Overiť dostupnosť »
Predlžovacia hadica pre akumulátorové vysávače Dyson V7, V8, V10 a V11, umožňujúca prístup do horšie dostupných miest. Hadica umožňuje pripojenie...

Predlžovacia hadica pre akumulátorové vysávače Dyson V7, V8, V10 a V11, umožňujúca prístup do horšie dostupných miest. Hadica umožňuje pripojenie pasívnych hubíc. Nie je určená na pripojenie hubíc, ktoré sú vybavené motorizovanými rotačnými kefami. Je výhradne určená pre akumulátorové vysávače Dyson V7, V8, V10, V11 a V15.
Dĺžka hadice s koncovkami: 17 cmDĺžka hadice s koncovkami po roztiahnutí: 53 cm
Hadica je pružná, priehľadná, vystužená kovovým drôtom sa samosmršťovacím efektom.
  Žiadaný tovar máte možnosť kúpiť jednoducho tu na našom webe v kategórii hubice a kefy k vysávačom! Preskúmajte skvelé produkty v spomínanej kategórii za neuveriteľne výhodnú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás nájdete viac kúskov značky Dyson. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Dyson ponúka svojim zákazníkom skvelý sortiment Nové kúsky každý deň.

Vynikajúci produkt Predlžovacia hadica pre vysávače Dyson V7/V8/V10/V11/V15 od kvalitného výrobcu Dyson môžete si kúpiť tady naozaj výhodne! Vo skvelej akcii za 33,68 EUR.