robot-vysavac.sk

Priemyslový vysávač Kärcher T 10/1

Unikátny produkt Priemyslový vysávač Kärcher T 10/1 od známej značky Kärcher jednoducho môžete nájsť bezpečne online za dobrú cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 238,81 EUR.
EAN: 4039784725102
Priemyslový vysávač Kärcher T
Overiť dostupnosť »
Značka: Kärcher
238,81 EUR

Popis produktu

Profesionálny vysávač suchých nečistôt Kärcher T 10/1 určený na profesionálne vysávanie interiérov. Množstvo vzduchu 61 l/s, podtlak 24,4 kPa, obj. nádoby 10 l. Hladina zvuku je pri vysávaní extrémne nízka – dosahuje len 63dB – takže počas upratovania neruší okolie.

U STARŠÍCH VYSÁVAČOV, U KTORÝCH MÁTE ČIERNU HADICU, OBJEDNÁVEJTE HUBICE S PRIEMEROM 32 MM!!! PRI ZAKÚPENÍ NOVÉHO VYSÁVAČA PROSÍM OBJEDNÁVAJTE HUBICE S PRIEMEROM 35 MM, TIETO VYSÁVAČE MAJÚ UŽ ŠEDÚ HADICU A ŽLTÝ ELEKTROKÁBEL.

Vysoko výkonný vysávač, spája silu prietoku vzduchu s podtlakom. Nízka hmotnosť, robustná konštrukcia a optimálne ergonomické vlastnosti robia z tohto vysávača kvalitného pomocníka, predovšetkým pre hotely, gastronomické zariadenia, upratovacie firmy a maloobchody.
Filtráciu vysávača zaisťuje filtračný kôš, ktorý je umývateľný vodou s teplotou do 40°C. Vo vysávači môžete používať papierové alebo špecialné vrecká z netkanej textílie s triedou prašnosti M. Kvalitné príslušenstvo, tvorenej sacou hadicou s dĺžkou 2 m, kovovými trubky 0,5 m a kombinovanou podlahovou hubicou s pracovnou šírkou 25,5 cm, ktorú môžete skladovať v zadnej časti vysávača. Vysávač disponuje veľkým spínačom v hornej časti s možnosťou zapnutia a vypnutia zošliapnutím. Ako zvláštne príslušenstvo je možné dodať prateľný látkový filtračný vak alebo set hubíc (štrbinovú, na čalúnenia a ďalšie), turbokefu, na čalúnenie, predlžovaciu hadicu či teleskopickú kovovú tyč 0,6-1,0 m.
Vysávač je vybavený výstupný mikrofiltrom, je možné ho nahradiŤ HEPA filtrom na zvýšenie kvality výstupného vzduchu.