robot-vysavac.sk

Príslušenstvo robotického vysávača Kärcher RCV 5

Tento kvalitný a lacný tovar Príslušenstvo robotického vysávača Kärcher RCV 5 od známej spoločnosti Kärcher jednoducho môžete zohnať práve tu za priaznivú cenu! Cenovo vychádza na 27,84 EUR.
Príslušenstvo robotického vysávača Kärcher
Overiť dostupnosť »
Značka: Kärcher
27,84 EUR

Popis produktu

Súprava originálnych dielov pre robotický vysávač Kärcher RCV 5.Súprava obsahuje:

1x hlavná rotačná kefa
2x bočná metlička
2x EPA filter
1x náhradná mopovacia textília

Hlavnú kefu a bočné metličky meňte až dôjde k ich opotrebovaniu / zničeniu.Filtre sa menia podľa odporúčania výrobcu zhruba raz za pol roka.

Ako vyprať mikrovláknový mop?Aby sme mohli mikrovojnové mopy používať čo najdlhšie a udržali ich funkčnosť, musíme dodržiavať základné pravidlá.Mikrovláknové mopy a utierky môžeme prať ako v ruke, tak aj v práčke.
Nikdy nepoužívajte aviváž ani prípravky na bielenie bielizneperte na nízku teplotu (ideálne podľa hodnote uvedenej na mope / utierkeneperte spoločne s prírodnými materiálminepoužívajte žmýkanienepoužívajte sušičku bieliznemikrovlákno nežehlite!
Pranie mopov v rukeToto je najjednoduchšia a najšetrnejšia cesta. Napustite si vlažnú vodu a mop do neho ponorte. Môžete použiť špeciálny prací prostriedok, určený pre mikrovláknové materiály alebo mydlo – napríklad jadrové mydlo s jeleňom.
Silne znečistený mop môžete nechať v roztoku chvíľu odmočiť – zhruba 5 minút. Potom mikrovlákno jemne premiešajte a prepláchnite. Pri silnom znečistení proces opakujeme.
Po vypraní vodu z materiálu vytlačte, nežmýkajte krútením, aby vlákna nepraskali. Pred zavesením na šnúru materiál dôkladne pretrepte. Schnúť ho nechajte pri izbovej teplote, nedávajte na horúce kúrenie ani do sušičky.
Pranie mikrovláknových mopov v práčkeOpäť nepoužívajte pri praní mikrovláknových mopov v práčke žiadne aviváže, bielidlá či zmäkčovače vody. Môžete použiť špeciálny prací prášok na mikrovlákna, alebo mydlové pracie roztoky (napríklad pracie gély Jeleň). Ale môžete prať len v čistej vode, mikrovláknové mopy a utierky vyperiete aj tak.
V práčke neperte naraz výrobky z mikrovlákna so žiadnou ďalšou bielizňou, z ktorej by sa mohli uvoľňovať vlákna – hlavne vynechajte prírodné materiály. Môžete ich prať s inou syntetikou. Pozor na zipsy a suché zipsy. Môžu poškodiť tkaninu.
Nastavte program na jemnú syntetiku alebo vlnu s teplotou do 40 °C. Pri silnom znečistení môžete použiť predpierku. Nepoužívajte žmýkanie, alebo použite najmenšie možné otáčky.
Hneď po dokončení pracieho cyklu mop či utierku roztraste a zaveste na šnúru na uschnutie.