Profesionálny vysávač Kärcher Professional T 15/1

Kvalitný a obľúbený výrobok Profesionálny vysávač Kärcher Professional T 15/1 od dodávateľa s dlhou históriou Kärcher máte možnosť dostať dnes za rozumné peniaze! V akcii za 517,83 EUR. EAN: 4039784723603
Profesionálny vysávač Kärcher Professional
Značka: Kärcher
517,83 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Originálny profesionálny extra tichý (52 dB) vysávač suchých nečistôt Kärcher T 15/1 určený na vysávanie interiérov – ideálny na upratovanie veľkých priestorov, kancelárií, hotelov, nemocníc. Množstvo vzduchu 61 l/s, podtlak 24,4 kPa, obj. nádoby 15 l.

U VYSÁVAČOV, U KTORÝCH MÁTE ČIERNU SACIU HADICU, OBJEDNÁVAJTE HUBICE S PRIEMEROM 32 MM!!! PRI ZAKÚPENÍ NOVÉHO VYSÁVAČE PROSÍM OBJEDNÁVAJTE HUBICE S PRIEMEROM 35 MM, TIETO VYSÁVAČE MAJÚ UŽ ŠEDÚ HADICU A ŽLTÝ ELEKTROKÁBEL. 

Vysávač s HEPA filtrom určený na vysávanie suchých nečistôt.

Špecialitou tohto vysoko výkonného vysávača je jeho veľmi tichý chod, ktorý ho predurčuje k využívaniu v hotelových komplexoch, penzióonoch, sanatóriach, nemocniciach a iných inštitúciach. Tu všade tento vysávač môže pracovať, bez toho aby svojim hlukom rušil a obťažoval. 
Silný výkon sacej turbíny umožňuje nasadenie v stredných aj väčších priestoroch, čo podporuje zberná nádoba na nečistoty s objemom 15 l. Ďalšou užitočnou prednosťou je až 15 m dlhý „Highflex“ napájací kábel, umožňujúci ohromný akčný rádius vysávača z jedného miesta. Vysávač disponuje hneď tromi možnosťami na uloženie káblu. Dokonalosť vysávače dotvára potom jeho vybavenie, ktoré tvorí:

Sacia hadica 2,5 m
Teleskopická sacia trubka
Prepínateľná podlahová hubica 285 mm
Hubica na špáry
Hubica na vysávanie vykurovacích telies
Hubice na čalúnenie