Redukcia rúrky z priemeru 35 mm na 32 mm

Adaptér slúžiaci na pripojenie rúrky vysávača s priemerom 35 mm (niektoré vysývače AEG, Concept, ETA, Kärcher a ďalšie) na hubice s priemerom 32... viac informácií »
Redukcia rúrky z priemeru 35
Značka: VOR
2 EUR
Overiť dostupnosť »
Adaptér slúžiaci na pripojenie rúrky vysávača s priemerom 35 mm (niektoré vysývače AEG, Concept, ETA, Kärcher a ďalšie) na hubice s priemerom 32...

Adaptér slúžiaci na pripojenie rúrky vysávača s priemerom 35 mm (niektoré vysývače AEG, Concept, ETA, Kärcher a ďalšie) na hubice s priemerom 32 mm. Veľa žiadaný výrobok Redukcia rúrky z priemeru 35 mm môžete zohnať práve tu u nás zaradený v sekcii hubice a kefy k vysávačom. Máme pre vás obľúbené produkty z našej rubriky za outletovú cenu! Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás ďalší tovar od výrobcu VOR. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Táto výnimočná značka VOR vás obohatí o špičkové produkty. A to ešte nie je všetko!

Tento dizajnový produkt Redukcia rúrky z priemeru 35 mm na 32 mm od poprednej spoločnosti VOR máte možnosť nakúpiť práve teraz na našej webovej stránke za výpredajovú cenu. V súčasnosti za 2 EUR.