Redukcia ZE126B pre vysávače Electrolux

Originálna redukcia ZE126B s priemerom 32 mm / 36 mm ovál pre vysávače Electrolux. Pomocou tejto redukcie pripojíte hubice Electrolux s oválnym prierezom... viac informácií »
Redukcia ZE126B pre vysávače
Značka: Electrolux
7,25 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna redukcia ZE126B s priemerom 32 mm / 36 mm ovál pre vysávače Electrolux. Pomocou tejto redukcie pripojíte hubice Electrolux s oválnym prierezom...

Originálna redukcia ZE126B s priemerom 32 mm / 36 mm ovál pre vysávače Electrolux.
Pomocou tejto redukcie pripojíte hubice Electrolux s oválnym prierezom otvoru pre truby (z vysávačov UltraOne, UltraSilencer a UltraPerformer) na klasické teleskopické tyče s kruhovým prierezom a priemerom 32 mm. Redukcia sa dá úspešne pripojit aj na trubky pre hubice s klipom ESNO.
Akčný a v zľave tovar Redukcia ZE126B pre vysávače nájdete jednoducho na našom webe umiestnený v rubrike hubice a kefy k vysávačom! Teraz si môžete kúpiť ešte ďalšie produkty z tejto rubriky jednoducho online! Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký! U nás totiž nájdete ďalšie preverené produkty od značky Electrolux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto výnimočná značka Electrolux dodáva svojim zákazníkom prémiový sortiment.

Tento dizajnový produkt Redukcia ZE126B pre vysávače Electrolux od nášho výrobcu Electrolux pohodlne zaobstaráte tady extra so zľavou. Na zohnanie práve v akcii za 7,25 EUR.