Regeneračná soľ Electrolux do umývačiek riadu, 1kg

Táto regeneračná soľ zaisťuje dlhšiu životnosť umývačky a je nevyhnutná pre jej optimálny výkon. Zvlášť v oblastiach s tvrdou vodov by mal byť... viac informácií »
Regeneračná soľ Electrolux do umývačiek riadu
Táto regeneračná soľ zaisťuje dlhšiu životnosť umývačky a je nevyhnutná pre jej optimálny výkon. Zvlášť v oblastiach s tvrdou vodov by mal byť...

Táto regeneračná soľ zaisťuje dlhšiu životnosť umývačky a je nevyhnutná pre jej optimálny výkon. Zvlášť v oblastiach s tvrdou vodov by mal byť zásobník vždy doplnený.  Všetky umývačky riadu majú vstavaný zmäkčovací oddiel, ktorý slúži na odstraňovanie nežiaducich prvkov (vápenitých solí) z vody. Soľný roztok prechádza týmto oddielom a odstraňuje anorganické usadeniny, ktoré by mohli znižovať účinnosť čistiaceho procesu. Táto regeneračná zaisťuje, že riad je umývaný zmäkčenou vodou a má výrazne lepšie výsledky po umytí.  Návod na použitie:Nasypte soľ do príslušného zásobníku soli podľa návodu pred alebo behom umývacieho cyklu – určite nie po jeho ukončení. Nepoužívať na potravinárske účely!Po nasypaní soli ihneď spusťte umývací program, aby došlo k odstráneniu rozsypanej soli z priestoru umývačky a tá nespôsobila rozleptanie povrchu. Balenie 1 kg
Tento akčný produkt Regeneračná soľ Electrolux do umývačiek riadu, 1kg môžete získať pohodlne tu u nás v populárnej kateogrii prípravky do umývačiek riadu! Pozrite sa na ešte iné produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! U nás v ponuke totiž nájdete viac kvalitného tovaru od značky Electrolux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento dizajnový produkt Regeneračná soľ Electrolux do umývačiek riadu, 1kg od značky Electrolux získajte u nás teraz za extra cenu. Na našej stránke za 3 EUR.