Robotický mop a vysávač Hobor Legee 7

Najpredávanejší kus Robotický mop a vysávač Hobor Legee 7 od výrobcu HOBOT máte možnosť zaobstarať tady za priaznivú cenu! Vo skvelej akcii za 662,07 EUR. EAN: 4716873840181
Robotický mop a vysávač
Značka: HOBOT
662,07 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Aplikácia
LEGEE 7 môžete komfortne ovládať pomocou aplikácie v českom jazyku, sledovať upratovanie v reálnom čase, plánovať upratovanie, uložiť až 5 máp do pamäti, vytvárať virtuálne bariéry a zakázané oblasti. Môžete editovať inteligentné rozvrhnutie izieb a vybrať si jeden z 8 talentových režimov upratovania. LEGEE 7 je kompatibilný s 2.4G a 5G WiFi signálom.

Presná laserová navigácia
Dôležitou vlastnosťou robotických vysávačov je orientácia a pohyb v priestore. Na presnú lokalizáciou a mapovanie priestoru využíva robotický mop LEGEE 7 laser.  Pokročilá navigácia LEGEE® SLAM meria, vyhodnocuje a optimalizuje cestu upratovania pomocou LDS LiDAR, Encoder, Gyro a E-kompas. Upratovanie prebieha systematicky a maximálne efektívne bez zbytočného zdržovania. 

8 režimov upratovania – Talent Clean
Na dosiahnutie ešte lepších výsledkov pri upratovaní rôznych typov podláh je v aplikácií možnosť si vybrať z niektorých zo siedmich prednastavených upratovacích módov a jedného individuálneho nastavenia. Pomocou Talent Clean prednastavených upratovacích módov LEGEE 7 vyčistí rôzne znečistené podlahy špeciálne prispôsobené systémom upratovania.

Vysoko presná mapa v reálnom čase
LEGEE SLAM prináša novú podrobnú a presnú mapu s informáciami a rozvrhnutím miestností. Mapa v reálnom čase zobrazuje vyčistenú oblasť a tiež si môžete v priebehu upratovaia skontrolovať stav batérie robotického mopu LEGEE. 

Uloženie 5 máp upratovania
Robotický mop LEGEE 7 si môže zapamätať až 5 máp upratovania a mapy sú uložené do pamäti. Uložené mapy použijete, pokiaľ robot LEGEE 7 upratuje iné poschodie v dome. 

Inteligentné rozvrhnutie rozvrhnutie izieb
Po skončení upratovania LEGEE 7 automaticky rozvrhne jednotlivé miestnosti, ktoré si potom môžete na mape upraviť, rozdeliť, zjednotiť, nazvať a nastaviť rôzne talentové režimy upratovania pre rôzne miestnosti alebo zakázať upratovanie v určitej miestnosti. 

Zakázané oblasti a virtuálne bariéry
Nastavte zakázanú oblasť pohybom prstu po displeji smart phonu, predsa sa nebudete aj s nábytkom sťahovať. Definujte a kontrolujte zakázané oblasti na mape a LEGEE 7 takto vyznačené miesta nebude upratovať.

Hlasový sprievodca
Hlasový sprievodca Vás informuje o priebehu upratovania či stavu LEGEE 7 a tak máte všetko pod kontrolou. Hlasových sprievodca je multijazyčný, vrátane češtiny a slovenčiny. 

Kreativní hlas
Hrajte si s kreativitou a prispôsobte si LEGEE 7 nahradením predvolených hlasových pokynom hlasom a výrazom, ktorý sa vám páči. LEGEE 7 tak okamžite splynie s vašim životom a domácnosťou!

Denník a história upratovania
V denníku upratovania si zobrazíte históriu až 10-tich posledných upratovaní, vrátane finálnej mapy, upratanej oblasti, dĺžky upratovania a informácií, či bolo upratovanie dokončené. 

Plánovač upratovania
V plánovači upratovania si môžete naplánovať upratovanie na každý deň v týždni alebo len v niektoré dni a robotický mop LEGEE 7 vyrazí v presne naplánovaný čas a uprace jedným z prednastených Talentových upratovaní. 

Automaticky sa dobije a pokračuje v upratovaní
Keď je batéria takmer vybitá, LEGEE 7 sa automaticky vráti späť do nabíjacej základne, aby sa nabil, a po plnom dobití batérie vyrazí a dokončí upratovanie od miesta, kde upratovanie prerušil.  

Patentovaný FastBrush 4v1 čistiaci systém
Komplexné upratovanie hladkých podláh v jednom kroku – vysávanie, suché vytieranie, automatické dávkovanie vody a mokré vytieranie. Výkonné satie v prednej časti vysávača vysaje všetky väčšie nečistoty, vlasy a zvieracie chlpy. Suchý mop kmitá po podlahe a zotiera jemný prach, 4 špeciálne trysky dávkujú vody na už upratanú podlahu a druhy kmitajúci mop zotrie a vyleští podlahu pomocou vody.

Ľahká údržba
LEGEE používa aktívne mopy a výkonné satie na odstránenie nečistôt z podláh namiesto rotačnej kefy, na ktorú sa namotávajú vlasy a ďalšie nečistoty. 

Upratovanie v rohoch
D-tvar LEGEE spolu s dlhou bočnou kefou zaistí odstránenie nečistôt z rohov miestností.

Bočná kefa
Bočná kefa presahuje telo LEGEE o 3,5 cm a dosiahne tak do úzkych priestorov pod nábytkom a vymetie okraje pozdĺž stien.

4x tryska – AI Smart Spray
Množstvo vody, ktorú robot dávkuje na čistenú podlahu, je kontrolované systémom AI Smart Spray. Vďaka tomu je množstvo dávkovanej vody ideálne pre všetky typy hladkých podláh. Množstvo vody sa reguluje v závislosti na teplote, rýchlosti odparovania vody a oblasti čistenia. Po vytrení zostane na čistenej podlahe minimálne množstvo vody.

Sila prítlaku mopu k podlahe
Robot LEGEE 7 pritlačuje mopy k podlahe silou 1800 g. Mopy aktivne kmitajú, napodobujú ľudské chovanie a precízne odstraňujú z podlahy odolný prach a škvrny. 

Vysoký sací výkon 2700Pa
Výkon 2700Pa a špeciálne vyrezávaná nasávacia mechanika vysajú a pozbierajú z podláh nielen veľké predmety veľkosti kukuričných zŕn, ale tiež jemné nečistoty ako sú múka, piesok a jemný prach. 

Filtre zachytia všetky nečistoty
Síeťovaný filter spolu s účinným mikro filtrom zaistia, že z robotického vysávača neunikne nič iné než čistý a čerstvý vzduch. 

4 senzory proti pádu
Robotický mop LEGEE 7 je chránený 4 senzory proti pádu – 2 vpredu a 2 vzadu, ktoré mu pomáhajú sa pohybovať a otáčať sa aj v úzkom priestore. 

Fľaška na vodu
Objem nádobky na vodu 340 ml vystačí približne na 240 m2. Súčasťou balenie je plniaca nádoba, ktorá uľahčuje plnenie nádoby na vodu. Flaškou môžete veľmi ľahko odčerpať ostatnú vodu.  

Obsah balenia:
HOBOT LEGEE 7nabíjacia základňaadaptérplniaca fľaška na vodunáhradny HEPA filternáhradná bočná kefkapredný mop z mikrovláknazadný mop z mikrovláknanávod na použitie

Odporúčaná výmena filtrov a HEPA filtrov k robotickým vysávačom je zhruba 3 až 6 mesiacov – podľa veľkosti vysávanej plochy, jej znečistenia a dĺžky vysávania. Pri viditeľnom znečistení (zmena farby, zanesení filtra) ich okamžite vymeňte! Zanesený filter bráni saniu vysávača a zásadne znižuje jeho účinnosť.Kefy a metličky meňte zhruba medzi 6 – 12 timi mesiacmi. Kontrolujte priebežne ich kvalitu a v prípade potreby ich vymeňte.Nezabudnite čistiť kolieska a kefy od namotaných vlasov, chlpov a nití!