Robotický vysávač CleanMate LDS700

Veľa žiadaný výrobok Robotický vysávač CleanMate LDS700 od dodávateľa so skvelou povesťou CleanMate jednoducho nájdete práve teraz za primerané peniaze. Na zohnanie práve v akcii za 441,23 EUR. EAN: 8594072212291
Robotický vysávač CleanMate LDS700
Značka: CleanMate
441,23 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Zónové čistenieProstredníctvom aplikácie môžete nastaviť plochy (zóny), ktoré má CleanMateLDS700 aktuálne upratať, napríklad viac znečistené miesta – chodba, kuchyňa alebo oblasť u jedálneho stola. Jednoducho za sebe pošlite robota, ktorý špinavú prácu odvedie za vás. 

Nastavenie zakázanej oblastiProstredníctvom aplikácie si môžete nastaviť oblasti, ktoré CleanMate LDS700pri vysávaní vynechá alebo nakresliť virtuálnu stenu. Zabudnite tak na nepraktické prenášanie mechanických vymedzovačov priestoru. 

Bodové čistenieJednoducho v mobilnej aplikácií kliknite do mapy a označením vyberete oblasť, ktorú má vysávač upratať. Túto funkciu využijete napríklad, keď sa vám vysypú odpadky na konkrétne miesto. Jednoducho tam pošlete robota a ten prácu odvedie za vás.

Česky hovoriaci robotický vysávačCleanMate LDS700 je úplne prispôsobený českým a slovenským zákazníkom. Hlasový sprievodca oznamuje okamžitý stav robota, nastavenie vysávača a pokyny v českom jazyku. Český jazyk nájdete aj v aplikácií pre telefóny so systémom Android alebo IOS.

Automaticky sa dobije a pokračuje v upratovaníPo skončení upratovania sa robotický vysávač CleanMate LDS700 vráti do nabíjacej základne na dobitie batérie. Pokiaľ sa v priebehu vysávania vybije, vráti sa dobiť do nabíjacej stanice čo najkratšou cestou, pretože vždy presne vie, kde sa nachádza. A po úplnom dobití pokračuje v upratovaní tak, kde vysávanie prerušil. Robotický vysávač CleanMate LDS700 je osadeny kvalitnou Li-ion batériou bez pamäťového efektu.

Inteligentné TURBO satieVysávač CleaMate LDS700 po vyjdení na koberec sa automaticky aktivuje Turbo satie. Výkonny BLDC motor so silným sacím výkonom až 2000 Pa je možné nastaviť v troch výkonoch satia. HEPA filter pomáha zachytiť jemný prach, alergénne roztoče či zvieracie alergény. CleanMate LDS700 je vhodný aj do domácnosti s alergikom. Protipádové senzoryNa spodnej strane vysávača sú senzory, ktoré zabraňujú pádu zo schodov a vyvýšených miest. 

Robotický vysávač a mop v jednomDoprajte svojej podlahe žiarivý lesk. Stačí si zapnúť funkciu vytierania, nastavte koľko vody chcete použiť a z robotického vysávača sa stane vysávač a mop súčasne. Množstvo vody môžete nastaviť v aplikácií, tak aby to vyhovovalo druhy podlahy, ktorú máte. Na drevené podlahy je potrebné len malé množstvo vody, na dlažbu naopak je potrebné vodu pridať. CleanMate sa prispôsobí podlahám, ktoré máte doma a uprace ich precízne za vás. 

Obsah balenia:CleanMate LDS700Nabíjacia základňa + adaptér2x mop z mikrovlákna4x bočná kefaDuálny zásobník na nečistoty a voduVeľký zásobník na nečistoty

Odporúčaná výmena filtrov a HEPA filtrov k robotickým vysávačom je zhruba 3 až 6 mesiacov – podľa veľkosti vysávanej plochy, jej znečistenia a dĺžky vysávania. Pri viditeľnom znečistení (zmena farby, zanesení filtra) ich okamžite vymeňte! Zanesený filter bráni saniu vysávača a zásadne znižuje jeho účinnosť.Kefy a metličky meňte zhruba medzi 6 – 12 timi mesiacmi. Kontrolujte priebežne ich kvalitu a v prípade potreby ich vymeňte.Nezabudnite čistiť kolieska a kefy od namotaných vlasov, chlpov a nití!