Robotický vysávač Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro

Exkluzívny produkt Robotický vysávač Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro od renomovaného dodávateľa Concept pohodlne nakúpite aktuálne na webe extra so zľavou! Výhodne za 280,68 EUR. EAN: 8595631007679
Robotický vysávač Concept VR2110 2v1 RoboCross
Značka: Concept
280,68 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

GyroTec 2.0 na rýchle a efektívne čistenie priestorov!Robotický vysávač VR2110 je vybavený pokročilou navigačnou technológiou GyroTec 2.0. Výborne sa orientuje v priestore a perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami a členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná prahy dvier a iné prekážky do výšky až 1,5 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Zbaví vás vírusov a baktériíChcete sa cítiť doma skutočne bezpečne? VR2110 je ďalší z rady pomocníkov, ktorý vám pomôže s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníku na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a pusťte robota vytrierať. Vaše podlahy budú dokonalo čisté a dezinfikované.

2v1: vysáva aj vytieraRobot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Prvý zásobnik s kapacitou 600 ml slúži na klasické upratovanie na sucho. Ak nasadíte drhý zásobník 2v1, môžete vysávať aj vytierať zároveň. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase vyčistí a hneď aj vytrie.

Výkonný motor a vysoká sacia silaVysávač je vybavený digitálnym bezkefovým rovnakosmerným BLDC motorom, ktorý má radu výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom je tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší s dlhšou životnosťou. Súčasne sa podiela na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 2200 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režimu upratovania. Sací výkon sa dá nastaviť taktiež manuálne podľa potreby a miery znečistenia. 3
Batéria LG BYDVysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 3200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovanie v celkovej dĺžke až 180 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým sacím výkonom, bezpečnosťou a stálym cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov.

Prispôsobí sa vašej domácnostiRobotický vysávač VR2110 je vybavený tromi hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvomi bočnými kefami. Hlavná kefa sa dá meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefy rozširujú záber vysávania a dokonalo uprace okolo stien, nábytku, v rohoch miestností a ďalších ťažko prístupných miest.
Carpet kefaJedná sa o špirálovitú kefu, ktorá je vytvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

HardFloor kefaTáto kefa je ideálna predovšetkým na tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokážu zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívneho a zároveň šetrného čistenia bez toho aby poškriabal podlahy.
Pet kefaTúto špirálovitú kefu osadenú gumovými lamelami uvítajú predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prachy, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy, bez toho aby dochádzalo k namotávaniu. spirálovitý kartáč osazený gumovými lamelami uvítají především domácnosti s chlupatými mazlíčky. Dokáže zachytit i ten nejjemnější prach, zvířecí srst nebo popadané vlasy, aniž by docházelo k jejich namotávání.

CARPET turboFunkciu Carpet turbo môžete využiť, pokiaľ máte v robote vsadenú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač vstúpi na koberec. Automaticky sa zvýši sací výkon na maximum na zaistenie skutočne efektívneho vysávania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

TOF senzor – dokonalá orientáciaRobot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž stien. Súčasne chráni vysávač aj nábytok proti poškodeniu, pretože behom práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týhto plôch. 
OvládanieRobota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Home, ktorá je v češtine a zadarmo dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A Pokiaľ nie ste fanúšikom aplikácií alebo nemáte smart phone, môžete ho plne ovládať pomocou diaľkového ovládača.
Upratovacie režimyRobot ponúka 4 režimy upratovania. V režime Auto SMART sa vysávač efektívne a systematicky pohybuje v líniách po celom priestore a na záver vykoná čistenie pozdĺž stien. V lokálnom TURBO režime sa pohybuje v špirále a vysáva na maximálny výkon v konkrétnom mieste. S obvodovým režimom docielite perfektného upratania pozdĺž stien. Pomocou manuálneho režimu môžete vysávač naviesť presne tam, kde práve potrebujete.  Vymedzenie priestoruPokiaľ chcete vymedziť priestor, ktorý nemá robotický vysávač upratovať, použijete magnetickú pásku, ktorú nalepíte na podlahu alebo vložíte pod koberec. Za touto páskou vysávač nebude upratovať.

Funkcie, pre ešte lepšie upratovanieV obvodovom režime a režime Auto SMART môžete aktivovať funkciu TURBO, vďaka ktorej bude vysávač vysávať na maximálny výkon. Pokiaľ zvolíte funkciu INTENSIVE, nastavený program robota povedie 2x a u obvodového režimu navyše s maximálnym výkonom. Ak nechcete aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného seriálu, využite funkciu SILENT, ktorá vypne všetky hlasové oznámenia.
Vhodný aj pre alergikovRobotický vysávač VR3120 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Jedná sa o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % částíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín. 
Technické parametry:Navigačná technológia GyroTec 2.0BLDC motorSacia sila: 2 200 Pa (3 úrovne)Batéria LG BYD 3200 mAh – až 180 minútTOF senzorCARPET turboAplikácia Concept Home v češtineElektronicky riadené VYTIERANIE4 režimy upratovania (Auto SMART, lokálne TURBO, obvodové, manuálne)3 funkcie (TURBO, INTENSIVE, SILENT)2x vymeniteľný zásobník (prachový + 2 v 1)- kapacita prachového zásobníku: 600 ml- kapacita zásobníku 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 mlTrojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13Plánovanie upratovaniaDoba nabíjania 3 – 4 hodinyHlučnosť: 55 – 65 dBPríslušenstvo:Nabíjacia stanica – dĺžka prívodného káblu 150 cmCARPET hlavná kefaHARDFLOOR hlavná kefaPET hlavná kefa3x HEPA filter 13 + penový filterDiaľkové ovládanie s displejomČistiacia kefa4x bočná kefa1x textília na vytieranie + 1x náhradnáMagnetický pás

Odporúčaná výmena filtrov a HEPA filtrov k robotickým vysávačom je zhruba 3 až 6 mesiacov – podľa veľkosti vysávanej plochy, jej znečistenia a dĺžky vysávania. Pri viditeľnom znečistení (zmena farby, zanesení filtra) ich okamžite vymeňte! Zanesený filter bráni saniu vysávača a zásadne znižuje jeho účinnosť.Kefy a metličky meňte zhruba medzi 6 – 12 timi mesiacmi. Kontrolujte priebežne ich kvalitu a v prípade potreby ich vymeňte.Nezabudnite čistiť kolieska a kefy od namotaných vlasov, chlpov a nití!