Robotický vysávač Concept VR3110 2v1 RoboCross Laser

Obľúbený tovar Robotický vysávač Concept VR3110 2v1 RoboCross Laser od známej kvalitnej značky Concept ľahko nájdete teraz v ponuke až neuveriteľne lacno! Aktuálne v akcii za 388,65 EUR. EAN: 8595631008485
Robotický vysávač Concept VR3110
Značka: Concept
388,65 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Dokonalá orientáciaRobotický vysávač VR3110 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu na plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane po už upratanej ploche, a tým sa skráti doba upratovania. Perfektne si poradi so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná prah dvery a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.
Zbaví vás vírusov a baktériíChcete sa doma cítiť skutočne bezpečne? VR3110 je ďalší z rady pomocníkov, ktorý vám pomôžu v boji protí vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypusťte robota vytierať. Vaše podlahy budú dokonalo čisté a dezinfikované.
Vysáva a vytieraVýmenou zásobníku 2v1, môžete vysávať a zároveň aj vytierať. Kombinuje nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobnákom na vodu. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, štandardnú a vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a behom upratovania tiež leští. Textíliu môžete jednoducho odstrániť a vyprať v práčke. 

Hovorí česky Radi by ste si zakúpili robotický vysávač, ale máte stra, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3110 sa to nestane. Tento skvelý pomocník na každenné upratovanie hovorí česky, takže získate dokonalý prehľad o jeho činnosti. Navyše je v českom jazyku aj mobilná aplikácia, cez ktorú ho môžete ovládať diaľkovo. Pokiaľ už tento model vlastníte, aktualizujte si vašu mobilnú aplikáciu na novšiu verziu, v ktorej nájdete nový hlasový balíček v českom jazyku.

Výkonný motor a vysoká sacia silaVysávač je vybavený digitálnym bezkefovým rovnakosmerovým  BLDC motorom, ktorý má radu výhod. Je vysoko výkonný, oproti bežným motorom je tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podiela na vysokej sacej sile, ktorá dosahuje až 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon sa dá nastaviť tiež manuálne, podľa potreby a miery znečistenia. 
Batéria LG BYDVysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 3200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až po dobu 180 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilním cyklusom. Vzhľadom k týmto výborným vlastnostia sú napríklad využívané v automobilovou priemysle alebo v batériovým úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu kedy kapacita batériel klesne pod 15 %, sa robot automaticky vráti do dokovacej stanice.

Prispôsobí sa vašej domácnostiRobotický vysávač VR3110 je vybavený tromi hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvomi bočnými kefkami. Hlavné kefy môžete meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefy rozširujú záber vysávania a dokonale upracú prach okolo stien, nábytku a v rohoch miestnostá a v ďalších ťažko dostupných miestach. VR3110 je perfektne vymyslený robot, ktorý sa prispôsobí celej vašej domácnosti. 
Carpet kefaJedná sa o špirálovitú kefu, ktorý je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov. 
HardFloor kefaTáto kefa je ideálna predovšetkým na tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrch so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť aý 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívneho a zároveň šetrného upratovania bez poškriabaných podláh.
Pet kefaTáto špirálovitá kefa osadená gumovými lamelami uvítajú predovšetkým majitelia domácich miláčikov. Dokáže totiž zachytiť aj ten najjemnejší prach, ako je zvieracia srsť a popadané vlasy, bez toho aby sa namotávali. 
CARPET turboFunkciu Carpet turbo môžete využiť, pokiaľ máte v robote nainštalovanú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač narazí na koberec. Automaticky sa zvýši sací výkon na maximum na zaistenie skutočne efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu. 
TOF senzor – dokonalá orientáciaRobot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž steny. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože behom práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži k detekci skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch. 
OvládanieRobota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je v češtine a zadarmo dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratala kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A pokiaľ nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte smart phone, môžete ho plne ovládať pomocou diaľkového ovládača. 
ROOMPLANChytrá funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, zaháji upratovania a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.
Total SurfaceVďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s uprataním väčších plôch. Pokiaľ sa behom upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde vyčká až do úplného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.
Kompletné automatické upratovanieTento režim slúži na upratanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšok priestoru. Po skončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. 
Zónové upratovanie Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať celú domácnosť, ale len tam, kde skutočne potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a nazvať až 10 zón vrátane zakázaných oblastí. Vo zvolenej zóne robot upratuje rovnakým spôsovom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že vysaje pozdĺž stien a následne v líniach uprace zvyšok priestoru. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. behom vytierania, aby vám robot neprechádzal po koberci. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť pridanej funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč v pôvodnej dráhe a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší možný stupeň. 
Lokálne upratovanieLokálny režim slúži na upratovanie menších plôch. Môžete ho spustiť priamo na tele vysávača, kedy robot na stredný sací výkon vykoná dvojité upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom zo svojej štartovace pozície. Na dosiahnutie precízneho upratovania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky príde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a vykoná dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.
Tichý režimAk nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného seriálu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Behom aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie. 
Vhodný aj pre alergikovRobotický vysávač VR3110 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Jedná sa o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.

Technické parametre:Navigačná technológia LaserTec 2.0BLDC motorSacia sila 3300 Pa (3 úrovne)Batéria LG BYD 3200 mAh – až 180 minútTOF senzorCARPET turboAplikácia Concept Robot v češtineHovorí ČESKYROOMPLAN – rozdelenie miestností, druhy upratovania, zakázané zóny Total Surface3 režimy upratovania (kompletný, zónový, lokálny)3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)Elektronicky riadené VYTIERANIEKapacita prachového zásobníka: 600 mlKapacita vytieracieho modulu: 100 mlTřrojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13Plánovanie upratovaniaDoba nabíjania 3 – 4 hodinyHlučnosť: 60 – 70 dBPríslušenstvo:Nabíjacia stanica – dĺžka prívodného káblu 150 cmCARPET hlavná kefaHARDFLOOR hlavná kefaPET hlavná kefa2x HEPA filter 13 + penový filterDiaľkové ovládanie s displejomČistiacia kefa4x bočná kefa1x textília na vytieranie + 1x náhradná

Odporúčaná výmena filtrov a HEPA filtrov k robotickým vysávačom je zhruba 3 až 6 mesiacov – podľa veľkosti vysávanej plochy, jej znečistenia a dĺžky vysávania. Pri viditeľnom znečistení (zmena farby, zanesení filtra) ich okamžite vymeňte! Zanesený filter bráni saniu vysávača a zásadne znižuje jeho účinnosť.Kefy a metličky meňte zhruba medzi 6 – 12 timi mesiacmi. Kontrolujte priebežne ich kvalitu a v prípade potreby ich vymeňte.Nezabudnite čistiť kolieska a kefy od namotaných vlasov, chlpov a nití!