robot-vysavac.sk

Robotický vysávač Dreame D10 Plus

Tento zľavnený produkt Robotický vysávač Dreame D10 Plus od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Dreame pohodlne zaobstaráte ešte dnes v akcii! Akčná cena už od 430,21 EUR.
EAN: 6973734689657
Robotický vysávač Dreame D10
Overiť dostupnosť »
Značka: Dreame
430,21 EUR

Popis produktu

Robotický vysávač Dreame D10 PlusDoprajte si pohodlie pri upratovaní. Pomôže vám s tým upratovací robot Dreame D10 Plus, ktorý vysáva, vytiera a automaticky vyprázdňuje nádobu na prach. Vďaka kapacite vrecka (2,5 l) ho nemusíte meniť až 45 dní. Robot prispôsobuje sací výkon upratovanému povrchu a dosahuje maximálne až 4000 Pa. Výhodou je tiež vylepšená konštrukcia rotačnej kefy, ktorá uľahčuje zber vlasov a zvieracích chlpov, a výkonná batéria, ktorá na jedno nabitie zvládne upratať až 270 m².
45 dní bez vybíjaniaPo každom upratovaní sa vysávač Dreame D10 Plus vráti do vyprázdňovacej stanice a automaticky odstráni prach z nádrže. Vrecko umiestnené v stanici vyniká pôsobivou kapacitou 2,5 l, takže ho nemusíte meniť až 45 dní. Môžete tak zabudnúť na ručné odstraňovanie prachu a vďaka uzavretej konštrukcii sa prach a nečistoty nedostanú do ovzdušia. Vyprázdnenie trvá iba 10 sekúnd a je bezhlučné. Dôležité je, že frekvenciu vyprázdňovania prachovej nádoby môžete nastaviť prostredníctvom aplikácie.
4 úrovne výkonuUpratovací robot Dreame D10 Plus vyniká maximálnym sacím výkonom 4000 Pa, takže dôkladne pozbiera nečistoty, omrvinky, zvieracie chlpy alebo vlasy. Dôležité je, že robot ponúka 4 úrovne sania a každá úroveň bude fungovať v inej situácii. Na vysávanie prachu a drobných nečistôt stačí 800 Pa pri nízkej hladine hluku. Hodnota 1200 Pa bude vhodná na každodenné vysávanie omrviniek a vlasov, zatiaľ čo 1800 Pa si poradí s väčšími nečistotami. Maximálny výkon vám umožní precízne vysávanie štrbín a kobercov.
Vylepšená konštrukcia kefyVďaka rotačnej kefe, ktorá bola predĺžená o 17 cm, je robot dokonale schopný zbierať dlhé vlasy a chlpy domácich miláčikov. Je to vďaka jeho konštrukcii v tvare V a husto rozmiestneným štetinám s hrúbkou 0,1 mm. Vďaka tomu sa zozbierané vlasy a chlpy nezamotávajú a každodenné upratovanie sa stáva ľahkým a príjemným. Je ideálny pre milovníkov psov alebo mačiek.
Pohodlné vytieranieDreame D10 Plus ponúka aj funkciu mopovania. Je dodávaný s mopovacou podložkou z hustých vlákien pre účinné odstraňovanie škvŕn a rýchle schnutie podlahy. Nádržka na vodu má kapacitu 145 ml, ale robot umožňuje prácu na troch úrovniach. Množstvo vody si tak môžete nastaviť podľa toho, ako veľmi je vaša podlaha znečistená, a stačí na to špeciálna aplikácia.
Inteligentné upratovanieRobot využíva inteligentný navigačný systém LiDAR s vysoko pokročilým algoritmom SLAM, ktorý zaisťuje rýchle skenovanie, presné mapovanie a efektívne plánovanie trasy. Môžete mapovať až 3 podlažia a riadiť upratovanie konkrétnych miestností. Spí vaše dieťa? Preskočte jeho izbu a využite čas na upratovanie podláh v ostatných miestnostiach.
Dlhá pracovná dobaNemusíte upratovacieho robota nabíjať každý deň, aby ste si mohli užívať čistú domácnosť a efektívny zber odpadu. Dreame D10 Plus je vybavený výkonnou batériou s kapacitou 5200 mAh. Vďaka tomu môžete zariadenie používať až 180 minút na jedno nabitie. Počas tejto doby môžete ľahko upratať až 270 m² podlahovej plochy.
Ďalšie funkcieČo ďalšie ponúka vysávač D10 Plus? Tichá prevádzka, kompatibilitu s Amazon Alexa a funkciu obnovenia upratovania. Ak sa batéria príliš vybije, robot automaticky obnoví energiu v nabíjacej stanici a vráti sa na predchádzajúce miesto, aby upratovanie dokončil. Dreame D10 Plus je tiež vybavený inteligentnou funkciou vyhýbania sa nábytku, schodom a ďalším prekážkam.
V sadeUpratovací robotNabíjacia/vyprázdňovacia stanicaUpratovací kefaNapájací kábelNádrž na voduMopovacia podložkaBočná kefaPrachové vrecko x2Užívateľská príručka
Špecifikácia:Značka DreameNázov Dreame D10 Plus upratovací robotModel D10 PlusFarba BielaRozmery robota 352 × 350 × 96,8 mmPripojenie Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHzMenovité napätie robota 14,4 VMenovitý výkon robota 46 WKapacita batérie 5200 mAhKapacita nádoby na prach (robot) 400 mlKapacita nádržky na vodu 145 mlRozmery stanice 303 × 403 × 399,2 mmVstupné napätie stanice 220-240 V ~ 50-60 HzVýstupné napätie stanice 19,8 V 1 ATyp filtra EPA RHF5Menovitý výkon stanice 600 W