robot-vysavac.sk

Robotický vysávač Dreame Z10 Pro

Úplne unikátny kus Robotický vysávač Dreame Z10 Pro od výrobcu so zárukou kvality Dreame jednoducho nájdete v našej ponuke za výhodnú cenu! Produkt kúpite teraz u nás za 527,17 EUR.
EAN: 6973734685659
Robotický vysávač Dreame Z10
Overiť dostupnosť »
Značka: Dreame
527,17 EUR

Popis produktu

Upratovací robot Dreame Z10 Pro s vyprázdňovacou/nabíjacou stanicou.Zabudnite na časté vyprázdňovanie prachovej nádoby! Vyprázdňovacia stanica má 4l nádrž, ktorá vydrží až 65 dní! Máte veľký dom? Skvele! Robot si pamätá rozmiestnenie miestností, a to aj na 3 poschodiach. Inteligentne sa vyhýba prekážkam vďaka zabudovaným senzorom. Pomocou funkcie plánovania môžete tiež naplánovať, kedy má Z10 Pro začať upratovať. Zariadenie je tiež kompatibilné so službou Amazon Alexa. Aktivujte virtuálny múr, pokiaľ má robot vybrané miestnosti z upratovania vynechať. Aplikácia umožňuje nastaviť hladinu vody v závislosti od upratovanej oblasti a batéria s dlhou výdržou poskytuje približne 2,5 hodiny prevádzky. Z10 Pro je v boji proti prachu nenahraditeľný, presvedčte sa sami!Nádoba na prach s objemom 4 lDreame Z10 Pro je vybavený 4l nádobou na prach, čo znamená, že vydrží 65 dní. Pri upratovaní plochy s rozlohou 120 m² nazbiera prístroj približne 100 ml nečistôt. Pri každodennom vysávaní sa nádoba naplní približne za 4 dni a prach sa prenesie do vyprázdňovacej stanice. Pokiaľ však budete vysávač Z10 Pro používať 5 dní v týždni, prachové vrecko sa naplní približne za 65 dní.Nádrž sa vyprázdni za vásRučné vyprázdňovanie prachovej nádoby je nehygienické a často môže byť nepríjemné, preto spoločnosť Dreame navrhla zariadenie Z10 Pro. Robot nádobu vyprázdni sám, takže sa vyhnete priamemu kontaktu s nečistotami a ušetríte čas. Navyše sa nádoba vyprázdňuje po každom upratovaní a pomocou cirkulácie vzduchu základňa účinnejšie vyťahuje prach z nádoby.
Vytvára mapy 3 poschodíDreame Z10 Pro si rýchlo zapamätá rozloženie miestností vo vašej domácnosti. Je to vďaka vylepšenému systému LiDAR, ktorý využíva tisíce laserových bodov za sekundu na rýchle a presné vytvorenie mapy miestností. Dreame Z10 Pro sa osvedčí najmä vo veľkých domoch, pretože si dokáže zapamätať mapy až 3 poschodí!
Inteligentný, presnýDreame Z10 Pro je bezkonkurenčným spojencom v boji proti prachu! Prístroj dôkladne vyčistí podlahy bez toho, aby preskočil nevyrovnané povrchy. Ľahko sa dostane aj na koberce. Vysoko kvalitné 3D skenery vysielajú laser, ktorý meria presnú vzdialenosť medzi objektmi a senzormi. Robot tak automaticky rozpozná nábytok, káble alebo schody a vyhne sa im.Batéria s kapacitou 5200 mAhRobot Z10 Pro je vybavený batériou s kapacitou 5200 mAh, ktorá vydrží čistiť povrchy až 2,5 hodiny. Robot pri čistení koberca automaticky zvýši výkon na maximálnu hodnotu 4000 Pa, pričom zbiera aj prach ukrytý v jeho vláknach. Môžete si tak byť istí, že podlaha je zbavená nečistôt a alergénov.
Nepostrádateľná kefa v tvare VRobot Dreame má vylepšenú rotačnú kefu. Kombinuje výhody kefy v tvare V a gumovej kefy, ktorá ľahko zbiera vlasy z povrchu a zabraňuje ich zamotaniu.
Nastavenie hladiny vodyRobot Z10 Pro má nielen funkciu vysávania, ale vie aj vytierať podlahu. Robot je vybavený nádržkou s objemom 150 ml. Podporuje 3 úrovne naplnenia vodou, ktoré môžete nastaviť prostredníctvom aplikácie podľa typu upratovaných povrchov. Vyhnete sa tak úniku vody a poškodeniu chúlostivých povrchov.
„Hej, Alexa, začni upratovať.“Upratovací robot Dreame je možné ovládať prostredníctvom aplikácie, čo ešte viac uľahčuje jeho používanie. Zadajte príkaz niekoľkými kliknutiami a nechajte byt upratať za seba. Zariadenie je tiež kompatibilné s Amazon Alexa. Stačí hlasový príkaz a Z10 Pro začne upratovať.
Prevezmite kontrolu nad zariadením Z10 Pro!Pomocou aplikácie si môžete vybrať, či chcete vykonať čistenie všetkých alebo len niektorých povrchov. Vaše dieťa spí a nechcete, aby ho práca vysávača zobudila? Nastavte virtuálny múr a Z10 Pro sa vybranej miestnosti vyhne. Zariadenie má tiež funkciu plánovania, takže si môžete naplánovať vysávanie vybraných miestností. Chceli by ste, aby bola obývacia izba uprataná o 9:30 a spálňa potom o 10:20? Voľba je na vás!Balenie:

Robot
Základňa s automatickým vyprázdňovaním
Upratovací nástroj
Napájací kábel
Nádrž na vodu
Mopovacia podložka
Bočná kefa
Vrecko na zber prachu
Užívateľská príručka