robot-vysavac.sk

Robotický vysávač ETA 4228 Navaggio Profi

Zaujímavý tovar Robotický vysávač ETA 4228 Navaggio Profi od kvalitnej značky ETA ľahko môžete získať online so zľavou. Akčné ceny už od 444,90 EUR.
EAN: 8590393303731
Robotický vysávač ETA 4228
Overiť dostupnosť »
Značka: ETA
444,90 EUR

Popis produktu

Robotický vysávač 2 v 1 so smart aplikáciou

Na upratovanie choďte s rozumomVýkonný a inteligentný robotický vysávač ETA Navaggio Profi 2 v 1 sa o upratovanie v domácnosti postará za vás. ETA Navaggio Profi podlahu nielen vysaje, ale zároveň aj vytrie. Oblasť upratovania môžete vysávaču pohodlne určiť v aplikácií ETA Navaggio, v ktorej nájdete množstvo ďalších funkcií a možností vysávača. 
Veľmi vysoký výkon vysávača ETA Navaggio Profi zaisťuje digitálny motor s extra dlhou životnosť. Okrem motora sa vo vnútri schováva aj vysoko kvalitný Li-Ion akumulátor s kapacitou 5 200 mAh, vďaka ktorému vysávač vydrží vysávať až 200 minút! Pokiaľ robot upratovanie predsa len nestihne dokončiť, sám sa pred vybitím vráti do nabíjacej stanice a po nabití bude opäť pokračovať tam, kde skončil. Nabíjanie vysávača trvá 4-6 hodín.Vysoký sací výkon je sprevádzaný kvalitným HEPA filtrom, ktorý zabráni úniku do ovzdušia aj tým najjemnejším čiastočkám prachu.  To poteší nielen alergikov, ale tiež všetky domácnosti s domácimi zvieratmi. 
ETA Navaggio Profi sa nestratí
Vďaka inteligentnej laserové navigácií zmapuje vysávač ETA Navaggio Profi celú miestnosť a upratovanie je tak rýchlejšie a dôkladnejšie než u predošlých typov navigácie. Pamätá si upratané miesta a vy si tak môžete byť istý, že žiadne tak nevynechá. 
Vysávač je vybavený bezdotykovým ANTI-COLLISION systémom, ktorý monitoruje prekážky a zaisťuje šetrný pohyb v miestnosti. Inteligentné senzory SMART TECHNOLOGY zase chránia robota pred nepríjemným pádom zo schodov. V aplikácií ETA Navaggio ho môžete usmerniť podľa vášho gusta a definovať mu konkrétne zakázané zóny, kam jednoducho nesmie.  
Budete si rozumieť
Pre lepšiu komunikáciu je ETA Navaggio vybavený hlasovým sprievodcom. Môžete si zvoliť, či spolu chcete hovoriť česky či anglicky. V oboch prípadoch si ale budete rozumieť.
Špina nemá šancu
Robotický vysávač sa nezľakne žiadne upratovacej výzvy. Je vybavený niekoľkými typmi kefiek a vytieracim nástavcom pre kompletné vyčistenie. Navyše disponuje inteligentným Floating systémom, ktorý zaisťuje elegantné priľnutie kefy ku každému povrchu a upratovanie je tak efektívnejšie. 

Hybridná kefa, ktorá je tvorená kombináciou lamiel a štetín, je vhodná na koberce (s výškou vlasu do 1 cm) aj na tvrdé podlahy, a to vrátane vytierania. Účinne a šetrne sa tak postará o dlažbu, koberce, parkety a linoleum.  
Jemnú kefu s extra jemnými chĺpkami využijete na chúlostivé podlahy alebo na zber jemného prachu, srsti a vlasov.
Bočné kefky zase účinne vymetú nečistoty a prach pozdĺž stien. ETA Navaggio Profi sa tak postará o skutočne dôkladné upratovanie.
Vysatú podlahu ETA Navaggio Profi na záver aj vytrie. Po nasadení vytieracieho nástavca a nádržky na vodu s objemom 260 ml dodá robot vašej podlahe zaslúžený lesk. V aplikácií si vďaka funkcii elektronického vytierania môžete prispôsobiť intenzitu zvlhčovania danému povrchu alebo podľa znečistenia.
Vďaka svojej kompaktnej výške 9,5 cm zvládne robotický vysávač upratať aj pod nižším nábytkom a vojde sa do každej medzery. Na podlahe ho držia odolné kolesá s pohonom, ktoré veľmi dobre prekonávajú nerovnosti. Problém mu tak nerobia ani prechodové lišty a prahy do výšky 1,5 cm.
Viacposchodové mapovanie priestoru
Robotický vysávač ETA Navaggio Profi s laserovou navigáciou sa u vás perfektne vyzná. Funkcia viacposchodového mapovania mu umožňuje zapamätať si až 5 máp a je tak ideálnym riešením pre poschodového domy. 

Mapu si vysávač dokáže vytvoriť aj bez dlhého prvotného upratovania. Stačí mu miesnosť len naskenovať a mapy máte prehľadne uložené v telefóne. V každom poschodí mu môžete vytvoriť nové zakázané zóny, ktorým sa má vyhnúť aj nastaviť rôzne režimy upratovania.
Chytrá aplikácia pre inteligentné upratovanie 
Povýšte upratovanie na novú úroveň. ETA Navaggio Profi zvládne až 6 režimov upratovania! Bez aplikácie je k dispozícií len automatický režim, v ktorom vysávač systematicky uprace celú priestor a následne vyhľadá dobíjaciu stanicu. Pokiaľ sa vysávač stihne vybiť ešte pred dokončením upratovania, sám si včas vyhľadá nabíjaciu stanicu a po nabití bude pokračovať tam, kde skončil. 
S chytrou aplikáciou môžete nielen vysávač ovládať pohodlne pomocou vášho mobilného telefónu, ale navyše rozširuje jeho použitie o niekoľko funkcií. Mobilný telefón s vysávačom komunikuje prostredníctvom vašej domácej Wi-Fi siete. Celá aplikácia je navyše v češteine, budete si tak skvelo rozumieť. S chytrou aplikáciou bude upratovanie hračka! 

V aplikácií je vám k dispozícií už zmienená funkcia vytierania. Tu si môžete navoliť intenzitu vytierania medzi tromi úrovňami – nízkou, strednou a vysokou.
Iste oceníte aj funkciu upratovania pozdĺž stien, kedy vysávač pomocou bočných kefiek nájde všetky zabudnuté chuchvalce prachu. 
Lokálne upratovania využijete pri nehodách s rozsypanou kávou či ryžou. ETA Navaggio Profi uprace len konkrétne miesto, napríklad omrvinky pod stolom po výdatnom obede. 
Pokiaľ chcete upratať len jednu miestnosť, využite zónové upratovanie. V aplikácií si vyberete spálňu či dětskú izbu a zvyšok už nechajte na robotovi. Nakoľko se u vás perfektne vyzná, môžete si byť istý, že uprace len tam, kde chcete.
Dôkladné upratanie sa iste bude hodiť po náročnej oslave alebo pred príchodom návštevy. V tomto režime ETA Navaggio Profi uprace byt či dom, a to hneď dvakrát. 

Dokonalá orientácia v priestore vďaka laserovému navádzaniu
Pohodlné ovládanie pomocou smart aplikácie ETA NAVAGGIO s veľkým množstvom funkcií
Viacposchodové mapovanie – umožňuje uloženie viacerých máp, ideálne riešenie pre viacposchodové domu
Podpora 5 aj 2,4 GHz
Li-Ion akumulátor s výdržou až 200 minút
Veľký zásobník na nečistoty s objemom 480 ml
ELEKTRONICKÉ VYTIERANIE – intenzita vlhčenia sa môže nastaviť podľa aktuálnej potreby
Rotačná kefa s floating systémom na efektívnejší zber prachu na koberoch a tvrdých podlahách
HYBRIDNÁ KEFA – kombinácia lamiel a štetín, vhodná na koberce aj tvrdé podlahy vrátane vytierania
JEMNÁ KEFA – extra jemná kefa na tvrdé a chúlostivé podlahy, vhodná na jemný prach, srsť a vlasy 
Kvalitná filtrácia pomocou HEPA filtra
DIGITAL Motor – zaisťuje vysoký sací výkon a extra dlhú životnosť
Vysáva aj vytiera v jednom kroku
ANTI-COLLISION SYSTEM – senzory na bezdotykové rozpoznanie prekážok a šetrný pohyb v miestnosti 
SMART TECHNOLOGY – inteligentné senzory chránia robot proti pádu zo schodov
Doba nabíjania cca 4-6 hod.

Odporúčaná výmena filtrov a HEPA filtrov k robotickým vysávačom je zhruba 3 až 6 mesiacov – podľa veľkosti vysávanej plochy, jej znečistenia a dĺžky vysávania. Pri viditeľnom znečistení (zmena farby, zanesení filtra) ich okamžite vymeňte! Zanesený filter bráni saniu vysávača a zásadne znižuje jeho účinnosť.Kefy a metličky meňte zhruba medzi 6 – 12 timi mesiacmi. Kontrolujte priebežne ich kvalitu a v prípade potreby ich vymeňte.Nezabudnite čistiť kolieska a kefy od namotaných vlasov, chlpov a nití!