robot-vysavac.sk

Robotický vysávač s laserovou navigáciou Nedis VCL001 CBK

Unikátny kus Robotický vysávač s laserovou navigáciou Nedis VCL001 CBK od výrobcu NEDIS k dispozícii v aktuálnej ponuke v zľave. Teraz len za 363,92 EUR.
EAN: 5412810335763
Robotický vysávač s laserovou navigáciou
Overiť dostupnosť »
Značka: NEDIS
363,92 EUR

Popis produktu

Hľadáte pomocníka na domáce upratovanie? Nechcete míňať veľké peniaze za drahé roboty a zároveň nechcete hlúpe narážadlo? Potom ste našli svojho favorita.
Chytrá navigácia v elegantnom čiernom tele vás určite nadchne. A nielen svojim vzhľadom. Ľahko a rýchlo vysaje alebo vytrie vami určené priestory a budete sa diviť, ako dobre. Prísť popoludní domov a mať upratané je jednoducho boží…Tento inteligentný robotický vysávač 3v1 s Wi-Fi dokáže zametať, vysávať a vytierať, zatiaľ čo sa venujete niečomu inému alebo dokonca aj keď doma nie ste. Jednoducho ho pripojte k domácej sieti Wi-Fi a ovládajte prostredníctvom aplikácie Nedis SmartLife (na iOS a Android), diaľkového ovládača alebo tlačidiel na samotnom vysávači. Podporuje aj hlasové ovládanie pomocou asistentov Alexa a Google Assistant.Robotický vysávač Nedis neviditeľným a neškodným laserom aktívne skenuje miestnosti za účelom čo najpresnejšieho zmapovania a najefektívnejšieho navigovania pomocou gyroskopu vojenskej triedy. Vďaka tomu čo najefektívnejšie čistí a pohybuje sa v priestore tak, aby sa dosiahol čo najčistejší výsledok v čo najkratšom čase. Ďalej ho môžete nastaviť, aby vyčistil určitú miestnosť alebo oblasť na mape alebo vymedziť virtuálne steny alebo obmedzené oblasti, kam vysávač nesmie. Táto funkcia môže prísť vhod obzvlášť v prípade, že máte na podlahe malé alebo krehké predmety, položené káble alebo závesy až na podlahu.Dve kefy po stranách ometajú steny a ďalšie objekty, a tým zbierajú prach a nečistoty, ktoré smerujú do stredu, kde dôjde k nasatiu dovnútra vďaka bezkomutátorovému motoru so sacou silou 2 000 Pa. Senzory rozpoznajú, kde sa nachádza stena alebo prekážka alebo hrozí pád (schodisko). Po dokončení nabíjania alebo vybitia batérie sa vysávač automaticky vráti do nabíjacej stanice, aby sa batéria mohla nabiť a bol tak pripravený na ďalšiu prácu.Robotický vysávač je vybavený HEPA filtrom, ktorý zo vzduchu odstraňuje všetky jemné častice, čo znamená, že nebudete tak trpieť alergiou. Vďaka výkonnej lítium-iónovej batérii robot môže pracovať bez prerušenia po dobu 150 minút. Vďaka veľkej nádobe na nečistoty s objemom 600 ml ho musíte vyprázdňovať menej často ako u podobných zariadení.Môžete nastaviť denný alebo týždenný rozvrh upratovania alebo ho poslať priamo na konkrétne miesto v domácnosti. Pre ľahké priame ovládanie je tento vysávač dodávaný aj s diaľkovým ovládaním. Kombináciou s aplikáciou Nedis SmartLife s ďalšími šikovnými produktmi však môžete tiež nastaviť automatický režim, aby vysávač automaticky zahájil čistenie po opustení domova alebo po vypnutí svetiel v noci.
Vlastnosti
• Robotický vysávač 3v1: zametá, vysáva a vytiera• Obsahuje nádobu na nečistoty a nádržku na vodu• Navigácia pomocou lasera v kombinácii s gyroskopom vojenskej triedy pre to najpresnejšie mapovanie priestoru a čistenie• Automaticky naskenuje a rozdelí oblasť v samostatných miestnostiach, všetko nájdete v bezplatnej aplikácii Nedis SmartLife• Podpora úpravy miestnosti v aplikácii, nakreslenie virtuálnych stien alebo vymedzenie zakázaných priestorov• Presné upratovanie: vymedzte na mape presnú oblasť čistenia• Viac režimov čistenia: – Režim AUTO pre všeobecné čistenie – Režim Okraje na čistenie okolo stien – Režim Bod pre špecifické čistenie menších plôch• Dve kefy po stranách čistia rohy a zhromažďujú všetky nečistoty.• Vďaka vstavaným pokročilým senzorom sa ľahko vyhne prekážkam a pádu• Vďaka tomu, že vysávač dokáže prejsť 15 mm vysoký prah dverí, môže ľahko prekonávať prekážky, akú prah dverí predstavuje, a upratovať miestnosť za miestnosťou• Výkonný bezkomutátorový motor s sacou silou 2 000 Pa zachytí všetky nečistoty z každej podlahy alebo koberca• Čistenie po dobu až 150 minút (xx m2) na jedno nabitie vďaka nabíjacej batérii s kapacitou 3 200 mAh• Prevedenie s nízkym profilom umožňuje čistenie pod väčšinou nábytku av úzkych priestoroch• 3 vrstvy filtrácie prachu zachytia až 99,5 % drobných roztočov, častíc a alergénov• Vďaka nádobe na nečistoty s veľkou kapacitou 600 ml a 350 ml nádržke na vodu nebudete musieť nádoby vyprázdňovať tak často• Podporuje hlasové ovládanie cez asistentov Google Assistant a Amazon Alexa• Vysávač sa vráti do nabíjacej stanice automaticky po dokončení úlohy alebo keď sa batéria vybijeObsah balenia:Robotický vysávač kompletný1x 600ml nádoba na suché nečistoty1x 350 ml nádržka na vodu4x bočná kefa (2x základná + 2x náhradná)1x nabíjacia stanica1x napájací adaptér (EU)1x čistiaca kefka2x HEPA filter (1x základný + 1x náhradný)2x mop z netkanej textílie