Robotický vysávač s mopom Concept REAL FORCE VR3210

Veľa predávaný kus Robotický vysávač s mopom Concept REAL FORCE VR3210 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Concept môžete pohodlne kúpiť tady teraz za akčnú cenu! Stojí teraz u nás 530,20 EUR. EAN: 8595631009505
Robotický vysávač s mopom
Značka: Concept
530,20 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Dokonalá orientáciaRobotický vysávač VR3210 je vybavený vyspelú laserovú navigáciu LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu na plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza oprakovane už po uprataných miestach, a tým skracuje dobu upratovania.  Perfektne si poradí so všetkým podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná prahy dverí a iné prekážky do výšky až  1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. 

Y-WASH: nejefektivnejší spôsob vytieraniaY-wash predstavuje vysoko efektívny spôsob vytierania. V tomto režime sa robot pohybuje v  „Y“ trajektórií, behom ktorej každý kúsok podlahy prejde opakovane a vďaka tomu účinne odstraňuje zaschnuté škvrny, špinu a ostatné nečistoty. Tento režim je nastavený ako predvolený spôsob vytierania, behom ktorého je nutné vypnúť vysávanie, aby sa predišlo možnému vniknutiu vody do motora. 

UVC sterilizačný režimRobotický vysávač VR3210 je vybavený UVC sterilizačnou LED technológiou, ktorá dosahuje až 3x dlhšiu životnosť oproti bežne používaným výbojkám. Ovládať ju môžete cez mobilnú aplikáciu a výhradne s nasadeným prachovým zásobníkom. Behom režimu sterilizácie vysávač vypne satie, zmenší rýchlosť pohybu na polovičný výkon a zároveň zníži otáčky hlavnej kefy aj bočných metličiek. UVC svetlo môžete aktivovať taktiež behom štandardného upratovania. Výsledkom budú dokonalo vydenzifikované podlahy zbavené baktérií a vírusov. 

Vysáva a vytieraRobot je vybavený dvomi zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradi so suchým aj mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži na klasické upratovanie na sucho. Ak nasadíte druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať aj vytierať zároveň. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase docielite dvoch čistení zároveň. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, štandardnú alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na sebe viaže nečistoty a behom upratovania podlahu vyleští. Textil môžete ľahko zložiť a vyprať v práčke. 

Hovorí slovenskyRadi by ste si kúpili robotický vysávač, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3210 sa to nikdy nestane. Tento skvelý pomocník na každodenné upratovanie hovorí slovensky, takže budete mať dokonalý prehľad o jeho činnosti. Navyše je v slovenskom jazyku aj mobilná aplikácia, pomocou ktorej ho môžete ovládať aj na diaľku.  

Zbaví vás vírusov a baktériíiChcete sa doma cítiť skutočne bezpečne? VR3210 je ďalší z rady pomocníkov, ktorý vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypusťte robota vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované zároveň. 

Výkonný motor a vysoká sacia silaVysávač je vybavený digitálnym bezkefovým rovnakosmerným BLDC motorom, ktorý ma radu výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť.  Súčasne sa podiela na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktorá sa mení v závislosti na pustenom režime upratovania. Sací výkon sa dá nastaviť tiež manuálne podľa potreby a miery znečistenia. 

Batéria LG BYDVysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 5200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovanie až po dobu 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklusom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovou priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, kedy kapacita batérie klesne pod 15%, sa robot automaticky vráti do dokovacej stanice. 

Prispôsobí sa vašej domácnostiRobotický vysávač VR3210 je vybavený dvoma hlavnými kefami (CARPET a HARDFLOOR) a dvomi bočnými kefkami Hlavná kefa sa dá meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú všetko okolo stien, nábytku, v rohoch miestností a v ďalších ťažko dostupných miestach.
Carpet kefaJedná sa o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov. 
HardFloor kefaTáto kefa je ideálnym predovšetkým na tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniaturných častíc. S touto kefou dosiahnete efektívneho a zároveň šetrného upratovania bez poškriabaných podláh. Nasadením HardFloor kefy sa automaticky aktivuje režim TURBO.

CARPET turboFunkcia Carpet turbo môžete využiť, pokiaľ máte v robote nainštalovaný carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač narazí na koberec. Automaticky sa zvýši sací výkon na maximum na zaistenie skutočne efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

TOF senzor – dokonalá orientáciaRobot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž stien. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pre poškodením, pretože behom práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž tých plôch. 

OvládanieRobota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je v češtine a zadarmo dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A pokiaľ nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte smart phone, môžete ho naplno ovládať tiež pomocou diaľkového ovládača.
ROOMPLANChytrá funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac už sa starať nemusíte. Robot sa v nastavenom čase automaticky spustí, zaháji upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice. 

Total SurfaceVďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Pokiaľ sa behom upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde vyčká do úplného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal. 

Kompletné automatické upratovanieTento režim slúži na upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniach uprace ostatné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. 

Zónové upratovanieHlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde skutočne potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 10 zón vrátane zakázaných oblastí. Vo zvolenej zóne robot upratuje rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že vysaje pozdĺž stien a následne v líniach uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. behom vytierania, kedy nechcete, aby vám robot vysával koberce. Ak chcete využiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniach naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň. 
Lokálne upratovanieLokálny režim slúži na upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot na stredný sací výkon vykoná dvojité upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Na dosiahnutie starostlivého upratovania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky príde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a vykoná upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

Tichý režimAk nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného seriálu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Behom aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie. 

Vhodný aj pre alergikovRobotický vysávač VR3210 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Jedná sa o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín. 

Technické parametre:Navigačná technológia LaserTec 2.03 v 1: VYSÁVA, VYTIERA, STERILIZUJEROBOT HOVORÍ ČESKYBLDC motorSacia sila 3300 Pa (3 úrovne)Batéria LG BYD 5200 mAh – až 250 minútUVC lampaY-wash (špeciálny spôsob vytierania na dosiahnutie maximálne efektívnych výsledkov)TOF senzorCARPET turboAplikácia Concept Robot v češtineROOMPLAN – rozdelenie miestností, druhy upratovania, zakázané zónyTotal Surface3 režimy upratovania (kompletné, zónový, lokálny)3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)Elektronicky riadené VYTIERANIE2x vymeniteľný zásobníkKapacita prachového zásobníka: 600 mlKapacita zásobníka 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 mlTtojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13Plánovanie upratovaniaDoba nabíjania 4 – 5 hodínHlučnosť: 60 – 70 dBPríslušenstvo:Nabíjacia stanica – dĺžka pripojovacieho káblu 150 cmCARPET hlavná kefaHARDFLOOR hlavná kefaMopovací modul2x textília na vytieranie3x HEPA filter 13 + penový filterDiaľkové ovládanieČistiaca kefka

Odporúčaná výmena filtrov a HEPA filtrov k robotickým vysávačom je zhruba 3 až 6 mesiacov – podľa veľkosti vysávanej plochy, jej znečistenia a dĺžky vysávania. Pri viditeľnom znečistení (zmena farby, zanesení filtra) ich okamžite vymeňte! Zanesený filter bráni saniu vysávača a zásadne znižuje jeho účinnosť.Kefy a metličky meňte zhruba medzi 6 – 12 timi mesiacmi. Kontrolujte priebežne ich kvalitu a v prípade potreby ich vymeňte.Nezabudnite čistiť kolieska a kefy od namotaných vlasov, chlpov a nití!