Rotačná hubica Dyson Fluffy pre akumulátorové vysávače V6

Unikátny a žiadaný kus nájdete ľahko tu a teraz na našich stránkach v sekcii hubice a kefy k vysávačom! Teraz nájdete kvalitné produkty z tejto... viac informácií »
Rotačná hubica Dyson Fluffy
Značka: Dyson
80,59 EUR
Overiť dostupnosť »
Unikátny a žiadaný kus nájdete ľahko tu a teraz na našich stránkach v sekcii hubice a kefy k vysávačom! Teraz nájdete kvalitné produkty z tejto...

Unikátny a žiadaný kus nájdete ľahko tu a teraz na našich stránkach v sekcii hubice a kefy k vysávačom! Teraz nájdete kvalitné produkty z tejto obľúbenej kategórie za extra cenu! U nás vám ponúkneme viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie vybrané kúsky značky Dyson. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy výrobca Dyson má v stále ponuke špičkový sortiment. Hubica s mäkkým válcom špeciálne vyvinutá na upratovanie hladkých podláh. Odstraňuje veľké nečistoty aj jemný prach súčasne.

Motor priamo poháňaný rotačným válcomMotor je umiestnený vovnútri rotačného válca, čim umožňuje využitie plnej šírky válcu na čistenie od kraja ku kraju.
Rotačný válec s mäkkým povrchom a karbónovými vláknamiMäkký povrch válcu z jemných našuchorených nylńových vlákien zachytáva väčšie nečistoty, zatiaľ čo antistatické karbónové vlákna odstraňujú jemný prach.
Unikátna konštrukcia podlahovej hubice Namiesto rotačnej kefy so štetinami používa táto špeciálne vyvinutá hubica rotujúci válec, ktorý zachytáva jemný prach aj väčšie nečistoty zároveň.
Určená pre Akumulátorové tyčové vysávače Dyson: DC62 (všetky varianty), DC59, Digital Slim, V6, V6+, V6 Up Top, V6 Animal Pro, V6 Animal Pro+, V6 FluffyUPOZORNENIE: Nie je kompatibilná s: DC35, DC45, V6 Absolute, V6 Motorhead, V6 Trigger+, V6 Total Clean, V7, V8. Taktiež ju nepoužijete pre vysávače napájané zo siete!!!

Zľavový produkt Rotačná hubica Dyson Fluffy pre akumulátorové vysávače V6 od popredného výrobcu Dyson ide zohnať v súčasnosti skutočne lacno! Teraz v akcii 80,59 EUR.