Rotačná hubica pre tyčový vysávač Dyson

Originálna motorová rotačná hubica pre Dyson V6. Rotačný valec nesie kombináciu štetín z umelého vlákna a z carbonového vlákna. Určené pre... viac informácií »
Rotačná hubica pre tyčový
Značka: Dyson
68,41 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna motorová rotačná hubica pre Dyson V6. Rotačný valec nesie kombináciu štetín z umelého vlákna a z carbonového vlákna. Určené pre...

Originálna motorová rotačná hubica pre Dyson V6. Rotačný valec nesie kombináciu štetín z umelého vlákna a z carbonového vlákna.
Určené pre Akumulátorové tyčové vysávače Dyson: DC62 (všetky varianty), DC59, Digital Slim, V6, V6 +, V6 Up Top, V6 Animal Pro, V6 Animal Pro +, V6 Fluffy
UPOZORNENIE: Nie je kompatibilný s: DC35, DC45, V6 Absolute, V6 Motorhead, V6 Trigger +, V6 Total Clean, V7, V8. Taktiež nepoužijete pre vysávače napájané zo siete !!! Ak vlastníte niektorý z týchto modelov, kontaktujte nás, radi Vám ponúkneme správne príslušenstvo. Tento dizajnový produkt Rotačná hubica pre tyčový vysávač ide zohnať taktiež tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike hubice a kefy k vysávačom. Teraz nájdete nové kúsky v spomínanej kategórii za výborné peniaze. Obľúbený dodávateľ Dyson má na sklade top produkty. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Najpredávanejší tovar Rotačná hubica pre tyčový vysávač Dyson s pečaťou kvality značky Dyson ľahko môžete nájsť v aktuálnej ponuke za super peniaze. V akcii za 68,41 EUR.