Rotačná turbokefa Miele

Náhradná neoriginálna rotačná hubica určené pre vysávače Miele so spojením hubice a trubky mechanickým klipom. Rotačná turbokefa je ideálna na... viac informácií »
Rotačná turbokefa Miele
Značka: NoName
42,11 EUR
Overiť dostupnosť »
Náhradná neoriginálna rotačná hubica určené pre vysávače Miele so spojením hubice a trubky mechanickým klipom. Rotačná turbokefa je ideálna na...

Náhradná neoriginálna rotačná hubica určené pre vysávače Miele so spojením hubice a trubky mechanickým klipom.
Rotačná turbokefa je ideálna na upratovanie kobercov – svojim rotačným pohybom otvára osnovu koberca a umožňuje  upratanie aj hlboko zašliapaných a usadených nečistôt, ktoré klasickou hubicou nevysajete. Rotačným pohybom hubica vysaje aj dlhé chlpy zo zvieracích miláčikov, alebo vlasy a nite.
Hubica má štyri kolieska a širokú stieraciu lištu. Trubka je osadená mechanickým klipom a z druhej strany parkovacím klipom. Šírka záberu je 242 mm. Tento exkluzívny výrobok Rotačná turbokefa Miele možno zakúpiť teraz tu u nás zaradený v kategórii hubice a kefy k vysávačom. Mrknite na unikátne produkty z tejto rubriky za akčnú cenu. Populárny výrobca NoName dodáva svojim zákazníkom kvalitné výrobky. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme! Nebojte sa, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac tovaru od značky NoName. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a kvalitný výrobok Rotačná turbokefa Miele od známej značky NoName jednoducho môžete získať momentálne na webe skutočne výhodne! Na zohnanie práve v akcii za 42,11 EUR.