robot-vysavac.sk

Rowenta ZR001110 Car Kit

Tento skvelý produkt Rowenta ZR001110 Car Kit od značky s tradíciou a dobrou povesťou Rowenta je možné zaobstarať v našej online ponuke za skvelú cenu. Lacno za cenu 52,16 EUR.
EAN: 3221614000775
Rowenta ZR001110 Car
Overiť dostupnosť »
Značka: Rowenta
52,16 EUR

Popis produktu

Originálny set špeciálnych nástavcov na čistenie vášho auta.Je vhodný nielen pre vysávače Rowenta s mechanickým klipom Lock Systém, ale aj s pripojením redukciami pre klasické trubky s pripojovacím priemerom 32 mm.
Set v papierovom kurfríku sa skladá z extra dlhej flexibilnej štrbinovej hubice na ktorú môžete nasadiť dva čelné nástavce. Jeden je osadený červenými pruhmi na zdvihanie nití, druhý má potom dlhšie štetiny.
Ďalšia hubica má označenie „sofa“ – už podľa názvu sa dá poznať, že je vhodná na upratovanie  čalúneného nábytku – sedačiek alebo kufru auta.
Poslednou špecializovanou hubicou je mini turbokefa, na dôkladné vysatie malých kobercov, sedačiek alebo ďalších mäkkých povrchov. Svojou rotačnou kefou dokáže hubica vyčesať namotané vlasy, zvieracie chlpy a vysať špinu aj z hĺbky koberca.
Na pripojenie hubíc rôznych priemerom sú v sete aj dva adaptéry.
Ako čerešničku na torte v sate nájdete aj dve mikrovláknové utierky, ktoré môžete navliecť na ruku.Skrátka všetko, čo potrebujete na vyčistenie nielen vášho auta.