Ručný vysávač Concept 11,1 V WET&DRY RISER PET VP4351

Žiadaný produkt Ručný vysávač Concept 11,1 V máte možnosť zohnať bez problémov tu na našich stránkach v rubrike vysávače! Pripravili sme pre... viac informácií »
Ručný vysávač Concept 11
Značka: Concept
55 EUR
Overiť dostupnosť »
Žiadaný produkt Ručný vysávač Concept 11,1 V máte možnosť zohnať bez problémov tu na našich stránkach v rubrike vysávače! Pripravili sme pre...

Žiadaný produkt Ručný vysávač Concept 11,1 V máte možnosť zohnať bez problémov tu na našich stránkach v rubrike vysávače! Pripravili sme pre vás úplne nové produkty zo spomínanej rubriky na pár kliknutí. Predný výrobca Concept pre svojich zákazníkov dodáva vysoko kvalitný tovar. Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je široký! Máme však aj v ponuke ďalšie kúsky značky Concept. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Ručný vysávač Concept VP4351 Riser PET vyniká vysokou sacou silou a pomôže vám s rýchlym a efektívnym uprataním nielen domácnosti, ale aj auta. Disponuje špeciálnou PET kefou na ošetrenie srsti vášho domáceho chlpáča. 

WET & DRY – NA SUCHÉ I MOKRÉ VYSÁVÁNÍ
S ručným vysávačom VP4351 dosiahnete rýchleho a efektívneho upratovania. Vyniká extrémnym sacím výkonom a moderným dizajnom. Poradí si s upratovaním v domácnosti aj v aute. Je určený na suché aj mokré vysávanie, takže ho žiadne nečistota nezaskočí.  
EXTRÉMNY VÝKON
Vysavač VP4351 je vybavený kvalitnou Li-Ion batériou 11,1 V s kapacitou 2200 mAh, vďaka ktorej zvládnete upratovať až 20 minút na jedno nabitie. Táto batéria sa vyznečuje vyšším výkonom a dlhšou životnosťou. Súčasne netrpí tzv. pamäťovým efektom, kedy nesprávnym nabíjaním cyklusov dôjde ku skokovému a trvalému poklesu kapacity akumulátora.
PET KEFA – ŠPECIALISTA NA SRSŤ
Súčasťou základnej výbavy je aj chytro vymyslený nástavec na šetrné ošetrenie kože a srsti vášho domáceho miláčika. Hlavnou výhodou je, že jedným ťahom vyčešete a zároveň aj vysajete všetky prebytočné chlpy bez zbytočného neporiadku. Vášho zvieracieho miláčika zbavíte nečistôt, škodlivín a alergénov. Dômyselná konštrukcia kefy navyše pôsobí stimulačne na funkciu kože. 
UPRATOVANIE JEDNOU RUKOU
Ručný vysávač Concept VP4351 je ľahký, perfektne padne do ruky a práca s ním je veľmi pohodlná. Jednou rukou vysajete všetky drobné nečistoty, bez toho aby ste museli siahnúť po klasickom a ťažkom vysávači. Navyše vás pri práci s ním nebude obťažovať žiadny kábel. 

ĽAHKÁ ÚDRŽBA
Čistenie ručného vysávača VP4351 je veľmi rýchle a jednoduché. Stlačením tlačidla oddelíte zbernú nádobu, v ktorej sa zhromažďuje vysatý prach a ďalšie nečistoty. Nádobu stačí vyprázdniť a opäť nasadiť späť. Behom chvíle budete mať svojho pomocníka opäť plne k dispozícií. 

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Batéria 11,1 V, 2200 mAh
Typ batérie: Li-Ion
Sacia sila: 6 kPa
Doba vysávania: až 20 min.
Vysávanie tekutin
Kapacita prachovej nádoby: 0,5 l (100 ml tekutin)
EPA filter 12
Indikácia stavu batérie
Hlučnosť: 70 dB
Hmotnosť: 1,08 kg
Rozmery: 420 x 125 x 110 mm
Dĺžka káblu: 1,8 m
Doba nabíjania: 4 h

PRÍSLUŠENSTVO:

PET kefa
Krátká štrbinová hubica
Stierka
Redukcia
Nabíjacia stanica
Adaptér

Obľúbený a akčný kus Ručný vysávač Concept 11,1 V WET&DRY RISER PET VP4351 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Concept pohodlne zaobstaráte teraz za výhodné peniaze! Teraz si môžete kúpiť za 55 EUR.