robot-vysavac.sk

Ručný vysávač Concept VP4410

Tento kvalitný a lacný produkt Ručný vysávač Concept VP4410 od poprednej spoločnosti Concept získajte aktuálne na webe za výpredajovú cenu. Teraz zaobstaráte len za 95,65 EUR.
EAN: 8595631012215
Ručný vysávač Concept
Overiť dostupnosť »
Značka: Concept
95,65 EUR

Popis produktu

Elegantný pomocník s extrémnym výkonomRučný vysávač VP4410 Deeser ultimate je kombináciou elegantného dizajmu a špičkového sacieho výkonu, na ktorý má zásluhu vysoko účinný bezkefový BLDC motor. Kompaktné a ultra ľahké telo ponúka pohodlnú obsluhu pre vaše koždodenné drobné upratovanie. v domácnosti aj v aute. Vďaka kvalitnej Li-Ion batérií 11,1 V s kapacitou 2200 mAh zvládnete upratatovať až 20 minút na jedno nabietie, a navyše vás pri práci neobťažuje žiadny kábel. Praktický vo všetkých smerochVysávač je vybavený nabíjacou stanicou, ktorá slúži súčasne ako stojan na drobné príslušenstvo. Veľmi rychlé a jednoduché je aj samotné vyprázdňovanie prachovej nádoby. Pomocou zámkov na tele vysávača jednoducho oddelíte zbernú nádobu, v ktorej sa usadzuje vysatý prach a ďalšie nečistoty. Nádobu stačí vyprázdniť a opäť nasadiť späť. Behom chvíle budete mať svojho pomocníka opäť plne k dispozícií.  Kvalitná filtráciaVysávač je vybavený vysoko účinným HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zachytiť až 99,9 % častíc, ako je prach, peľ alebo cigaretový dym. Vysávače vybavené HEPA filtrom 13 pomáhajú predchádzať vznikom alergií na prach, ktoré sa môžu rozvinúť v každom veku. Ocenia ho predovšetkým rodiny s malými deťmi a alergici. HEPA filter je navyše umývateľný, čo predĺži jeho životnosť. 
Stačí ho vybrať z tela vysávača, vyklepať, opláchnuť pod tečúcou vodou a nechať ho dôkladne uschnúť. Štrbinová hubica 2 v 1V príslušenstve ručného vysávača VP4410 nájdete špeciálnu hubicu 2 v 1, ktorá je spojením štrbinovej hubice a prachovej kefy. Môžete ju využiť ako samostatnú štrbinovú hubicu na upratovanie zle dostupných prístupných miest (radiátory, zásuvky, priestor medzi matracami a čalúnením, a podobne) alebo priklopiť prachovú kefu a šetrne odstrániť prach z nábytku, žalúzíí, parapetov, kníh alebo klávesnice.Hubica na čalúnenie S hubicou na čalúnenie vysajete pohovka, kreslá, matrace, úložné priestory aj postele. Navyše vám pomôže zotrieť prach na nábytku, bez toho aby došlo k poškriabaniu. Využiť ju môžete aj na upratovanie okenných parapetov. Technické parametre:BLDC motorBatéria 11,1 V, 2200 mAhTyp batérie: Li-IonSacia sila: 14 kPaDoba vysávania: 20 minútKapacita prachovej nádoby: 0,25 lHEPA filter 13Indikácia stavu batérieHlučnosť: <78 dBPríkon: 90 WDoba nabíjania: 4-5 hodínPríslušenstvo:StojanŠtrbinová hubica 2 v 1Hubica na čalúnenie