robot-vysavac.sk

Ručný vysávač Concept VP4420

Tento lacný produkt Ručný vysávač Concept VP4420 od populárneho výrobcu Concept ľahko môžete získať u nás za skvelú cenu. Produkt momentálne predávame za 104,35 EUR.
EAN: 8595631012222
Ručný vysávač Concept
Overiť dostupnosť »
Značka: Concept
104,35 EUR

Popis produktu

Elegantný pomocník s extrémnym výkonomRučný vysávač VP4420 Perfect Clean je kombináciou elegantného dizajnu a špičkového sacieho výkonu, na ktorom má zásluhu vysoko účinný bezkefový BLDC motor. Kompaktné a ultra ľahké telo ponúka pohodlnú obsluhu pre vaše každodenné upratovanie v domácnosti aj v aute. Vďaka kvalitnej Li-Ion batérií 11,1 V s kapacitou 2200 mAh zvládnete upratovať až 20 minút na jedno nabitie, a navyše vás pri práci neobťažuje žiadny kábel.Praktický vo všetkých smeroch Vysávač je vybavený nabíjacou stanicou, ktorá slúži súčasne ako stojan na drobné príslušenstvo. Veľmi rýchle a jednoduché vyprázdňovanie prachovej nádoby. Pomocou zámkov na tele vysávača jednoducho oddelíte zbernú nádobu, v ktorej sa usadzuje vysatý prach a dalšie nečistoty. Nádobu stačí vyprázdniť a opäť nasadiť späť. Behom chvíle budete mať svojho pomocníka opäť plne k dispozícií.  Kvalitná filtráciaVysávač je vybavený vysoko účinným HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zachytiť až 99,9 % častíc, ako je prach, peľ alebo cigaretový dym. Vysávače vybavené HEPA filtrom 13 pomáhajú predchádzať vzniku alergií na prach, ktorá sa môže objaviť v každom veku. Ocení ho predovšetkým rodiny s malými deťmi a alergikmi. HEPA filter je navyše umývateľný, čo predlžuje jeho životnosť. Stačí ho vybrať z tela vysávača, vyklepať, opláchnuť pod tečúcou vodou a nechať dôkladne uschnúť.  Štrbinová hubica 2 v 1V príslušenstve ručného vysávača VP4420 nájdete špeciálnu hubicu 2 v 1, ktorá je spojením štrbinovej hubice a prachovej kefky. Môžete ju využiť ako samostatnú štrbinovú hubicu na upratanie zle dostupných miest (radiátory, zásuvky, priestor medzi matracami a čalúnením a pod.) alebo pripojiť prachovú kefku a šetrne odstrániť prach z nábytku, žalúzií, parapetov, kníh alebo klávesnice.  Hubica na čalúnenieS hubicou na čalúnenie vysajete pohovky, kreslá, matrace, úložné priestory aj postele. Navyše vám pomôže zotrieť prach na nábytku, bez toho aby došlo k jeho poškriabaniu. Využiť ju môžete tiež na uptratovanie okenný parapetov.Flexibilná hubica CARUpratovanie auto medzi sedačkami alebo ťažko dostupných miest bude s flexibilnou hadicou CAR hračka. Vďaka svojej dĺžke a ohybnosti sa s ňou dostanete skutočne kdekoľvek.Rodina Perfect CleanNie nadarmo sa hovorí čistota pol života. Preto sme v Conceptu pripravili celú radu pomocníkov na upratovanie. Stačí si len vybrať, ktorá vám bude vyhovovať a padne vám do ruky. Už máte svojho favorita?
Technické parametre:BLDC motorBatéria 11,1 V, 2200 mAhTyp batérie: Li-IonSacia sila: 14 kPaDoba vysávania: 20 minútKapacita prachovej nádoby: 0,25 lHEPA filter 13Indikácia stavu batérieHlučnosť: <78 dBPríkon: 90 WDoba nabíjania: 4-5 hodínPríslušenstvo:StojanŠtrbinová hubica 2 v 1Hubice na čalúnenieFlexibilná hubica CARRedukcia