robot-vysavac.sk

Ručný vysávač ETA 2425 Rotary

Zľavový produkt Ručný vysávač ETA 2425 Rotary od značky s dobrým menom ETA ide zaobstarať na našich stránkach teraz lacno! Ponuka od 111,19 EUR.
EAN: 8590393259311
Ručný vysávač ETA 2425
Overiť dostupnosť »
Značka: ETA
111,19 EUR

Popis produktu

Silný ručný vysávač ETA 2425 90000 RotaryČistotu máte pevne vo svojich rukáchRučný vysávač novej generácie ETA Rotary vás nadchne silným sacím výkonom aj elektrickou rotačnou kefou, ktorá zaistí ešte efektívnejší zber a vyčesávanie nečistôt. O ich filtráciu sa následne postará účinny HEPA filter.V kategórií akumulátorových ručných vysávačov nezostáva pozadu ani dĺžkou prevádzky na jedno nabitie. Kvalitný 18 V Li-ion akumulátor vám umožní až 30 minút nepretržitého vysávania a následne bude znova plne nabitý len za 5 hodín. Vďaka nízkej hmotnosti, malým rozmerom a ergonomicky tvarovanej rukoväti sa navyše s týmto príručným pomocníkom príjemne manipuluje a sťažovať si nebudú ani vaše prsty – tlačidlo ON/OFF môžete aretovať vo zvolenej polohe, a tak ho nemusíte celú dobu krčovite stláčať.Zozbieraný prach a nečistoty následne putujú priamo do transparentnej nádobky s objemom 400 ml, ktorá vás zbaví nutnosti nákupu a výmeny prachových vreciek. Roztočte to s bohatým príslušenstvomNástenná dobíjacia základňa slúži nielen na nabíjanie, na ktorého koniec vás upozorní svetelná kontrolka, ale aj k praktickému uskladneniu vysávača a jeho príslušenstva. Toto je slušná zbierka – okrem rotačnej turbokefy s priamym pohonom (ideálna na vysávanie čalúneného nábytku či interiériu automobilu), obdržíte taktiež štrbinovú hubicu na vysávanie v úzkych priestorov a ťažko dostupných miest (napr. v rebrách radiátorov, za nábytkom atď.) a kefka s jemnými štetinkami  na upratanie miest, ktoré potrebujú sa šetrne zbaviť prachu alebo pavučín (na nábytku, stenách či obrazoch).Predĺženie zárukyZáruku na motor vysávača ETA Rotary vám zadarmo predĺžime na 3 roky – stačí vyplniť registračný formulár. Predĺženie záruky si zaregistrujete TU.

Bezkábelová prevádzka na akumulátor 18 V Li-Ion
Moderný a elegantný dizajn
Dobíjanie cez sieťový adaptér
Doba nabíjania cca 5 hod.
Transparentná nádoba na prach s objemom 400 ml
Výdrž akumulátora až 30 minút
Kvalitný HEPA filter
Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre pohodlné používanie 
Svetelná signalizácia nabíjania s indikáciou plného nabitia akumulátora 
Malý, ľahký a skladný pomocník
Deklarovaná hladina akustického výkonu 80 dB(A) re 1pW

Príslušenstvo, ktoré je súčasťou balenia:

Rotačná turbokefa s priamym pohonom – je určená špeciálne na vysávanie čalúneného nábytku
Štrbinová hubica – je vhodná na vysávanie úzkych a ťažko dostupných miestach (napr. v rebrách radiátorov, za nábytkom atď.)
Kefka s jemnými štetinkami pomáha pri upratovaní miest, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín (na nábytku, stenách či obrazoch)
Sieťový adaptér 100-240 V (AC) / 22 V (DC) na dobíjanie vysávača 
Nástenná dobíjacia základňa na nabíjanie a praktické uskladněnie vysávača