Ručný vysávač Sencor SVC 190B

Tento veľmi žiadaný kus Ručný vysávač Sencor SVC 190B je na získanie tiež tu na našom webe zaradený v rubrike vysávače. Teraz môžete kúpiť... viac informácií »
Ručný vysávač Sencor SVC
Značka: Sencor
23,56 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľmi žiadaný kus Ručný vysávač Sencor SVC 190B je na získanie tiež tu na našom webe zaradený v rubrike vysávače. Teraz môžete kúpiť...

Tento veľmi žiadaný kus Ručný vysávač Sencor SVC 190B je na získanie tiež tu na našom webe zaradený v rubrike vysávače. Teraz môžete kúpiť úplne nové produkty z tejto populárnej sekcie v bezva akcii. To nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. U nás v ponuke nájdete viac kvalitného tovaru od dodávateľa Sencor. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Sencor pre svojich zákazníkov predáva veľmi kvalitný tovar. Ručný akumulátorový vysávač na vysávanie suchých aj mokrých nečistôt v kuchyni alebo v ďalších malých priestoroch.Protisklzová úprava povrchu zaistí jednoduchú manipuláciu.Vysávač vydrží na jedno nabitie až 15 min.Súčasťou vysávača je umývateľný permanentný filter. Raz za čas je potrebné ho dôkladne vyčistiť – zanesený filter znižuje sací výkon…Indikátor dobíjania batérie.
Dodávané príslušenstvo:

hubica s kefou
štrbinová hubica 
nástavec na vysávanie mokrých nečistôt
dobíjacia základňa s adaptérom (možnosť pripevnenia na stenu)

NiMH batéria 7,2 V (6x 1400 mAh)Hlučnosť 80 dBPríkon 45 WRozmery (dĺžka x hĺbka x výška): 380 x 100 x 122 mm

Tento výnimočný tovar Ručný vysávač Sencor SVC 190B od skvelej značky Sencor jednoducho môžete nájsť aktuálne za parádnu cenu! Ponuka od 23,56 EUR.