Ručný vysávač Sencor SVC 190W

Ručný akumulátorový vysávače na vysávanie suchých aj mokrých nečistôt v kuchyni alebo v ďalších priestoroch.Protisklzová úprava povrchov... viac informácií »
Ručný vysávač Sencor SVC
Značka: Sencor
23,56 EUR
Overiť dostupnosť »
Ručný akumulátorový vysávače na vysávanie suchých aj mokrých nečistôt v kuchyni alebo v ďalších priestoroch.Protisklzová úprava povrchov...

Ručný akumulátorový vysávače na vysávanie suchých aj mokrých nečistôt v kuchyni alebo v ďalších priestoroch.Protisklzová úprava povrchov zaistí jednoduchú prácu.Vysávače vydrží bez dobíjania až 15 min. Súčasťou vysávača je umývateľný permanentný filter. Raz za čas je potrebné ho dôkladne vyčistiť – zanesený filter znižuje sací výkon…Indikátor dobíjania batérie.
Dodávané príslušenstvo:

hubica s kefou
štrbinová hubica
nástavec na vysávanie mokrých nečistôt
dobíjecia základňa s adaptérom (možnosť pripevnenia na stenu)

NiMH batéria 7,2 V (6x 1400 mAh)Hlučnosť 80 dBPríkon 45 WRozmery (dĺžka x hĺbka x výška): 380 x 100 x 122 mm
Tento kvalitný výrobok môžete nájsť práve teraz tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike vysávače. Zaobstarajte si skvelé produkty zo spomínanej sekcie za výborné peniaze. Vehlasný výrobca Sencor poskytuje veľmi kvalitné výrobky. Nakupujte, kým je tovar sladom! To však nie je všetko, máme toho viac. Preskúmajte u nás tiež viac kvalitných výrobkov značky Sencor. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený produkt Ručný vysávač Sencor SVC 190W od výrobcu s dlhou históriou Sencor ľahko získate aktuálne na našej webovej stránke za skvelú cenu. Práve teraz za skvelú cenu 23,56 EUR.