Sacia hadica pre vysávače Electrolux Active Max Facelift

V zľave tento produkt Sacia hadica pre vysávače Electrolux Active Max Facelift môžete získať bezstarostne u nás v známej sekcii hadice pre... viac informácií »
Sacia hadica pre vysávače
Značka: Electrolux
105,33 EUR
Overiť dostupnosť »
V zľave tento produkt Sacia hadica pre vysávače Electrolux Active Max Facelift môžete získať bezstarostne u nás v známej sekcii hadice pre...

V zľave tento produkt Sacia hadica pre vysávače Electrolux Active Max Facelift môžete získať bezstarostne u nás v známej sekcii hadice pre vysávače. Vyberte si výnimočné produkty v spomínanej sekcii za výpredajovú cenu! Známy dodávateľ Electrolux má v ponuke skvelé výrobky Urobte si radosť! Máme toho pre vás viac, máme aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Electrolux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Originálna hadica pre vysávače Electrolux Active Max Facelift.
Pokiaľ je hadica Vášho vysávača deravá alebo prasknutá, zásadne to znižuje sací výkon a zaťažuje motor. Túto ohybnú hadice ľahko vymeníte.
Je vhodná pre modely: ELECLUTROX ZO6350, ZO6352, ZO6354

Obľúbený a akčný produkt Sacia hadica pre vysávače Electrolux Active Max Facelift od populárnej značky Electrolux ľahko získate teraz v ponuke za výhodnú cenu. Kúpiť teraz za 105,33 EUR.