Samolepiaci lapač na nite pre hubice Electrolux

Náhradný plyšový pásik určený na hubice na čalúnenie a podlahové hubice. 1 ks. Pásik vám zaistí kvalitné zachytenie nití, chlpov a vlasov z... viac informácií »
Samolepiaci lapač na nite
Náhradný plyšový pásik určený na hubice na čalúnenie a podlahové hubice. 1 ks. Pásik vám zaistí kvalitné zachytenie nití, chlpov a vlasov z...

Náhradný plyšový pásik určený na hubice na čalúnenie a podlahové hubice. 1 ks.
Pásik vám zaistí kvalitné zachytenie nití, chlpov a vlasov z čalúneného nábytku alebo oblečenia.
Pokiaľ sa Vám na Vašej hubici už pásiky zničili, jednoducho ich vymeňte! Tieto pásiky sú samolepiace – stačí len dôkladne vyčistiť staré lepidlo z Vašej hubice a pásiky jednoducho nalepiť. Veľa podarený tovar Samolepiaci lapač na nite pre hubice ide získať tiež tu u nás v populárnej sekcii hubice a kefy k vysávačom. Máme pre vás unikátne produkty z tejto populárnej kategórie za super ceny. Populárny dodávateľ Electrolux pre svojich zákazníkov dodáva prvotriedny sortiment. A to ešte nie je všetko. Možno hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás ďalší tovar od dodávateľa Electrolux. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Žiadaný výrobok Samolepiaci lapač na nite pre hubice Electrolux od tejto skvelej značky Electrolux ľahko môžete zaobstarať na našich stránkach teraz práve až neuveriteľne lacno. Teraz za akčnú cenu 6 EUR.