Separátor hrubého odpadu Electrolux Big Dirt ZE004

SEPARÁTOR HRUBÉHO ODPADU "BIGDIRT"- PRE ZÁKLADNÉ VYSÁVANIE Separátor BIGDIRT umožňuje vysávať studený popol z krbu, grilu, tekutiny - menej než 5... viac informácií »
Separátor hrubého odpadu Electrolux
SEPARÁTOR HRUBÉHO ODPADU "BIGDIRT"- PRE ZÁKLADNÉ VYSÁVANIE Separátor BIGDIRT umožňuje vysávať studený popol z krbu, grilu, tekutiny - menej než 5...

SEPARÁTOR HRUBÉHO ODPADU „BIGDIRT“- PRE ZÁKLADNÉ VYSÁVANIE Separátor BIGDIRT umožňuje vysávať studený popol z krbu, grilu, tekutiny – menej než 5 litrov (pozor: nie je možné vysávať nebezpečné alebo horľavé tekutiny!!) a ďalšie tekuté látky. Separátor ďalej umožňuje odsávať zeminu, sklenené črepy, kamienky, cementový prach, a pod… Pomocou separátoru môžete tiež vyčistiť podlahu od malých nečistôt, odmraziť mrazničku alebo vyčistiť automobil. Je vyrobený z materiálu, ktorý je odolný voči korózii a je ľahký na údržbu.  Obsah: 20 litrov na tuhé látky, 5 litrov na tekutiny. Umývateľný syntetický filter z polyestru, ktorý je v separátore BIGDIRT použitý, zaistí dobrú úroveň filtrácie. Náhradné filtre do separátoru dokúpite pod označením EF122
Pripojovací priemer príslušenstva 32 mm.
Tento kvalitný výrobok Separátor hrubého odpadu Electrolux Big Dirt ZE004 ide nakúpiť jednoducho tu na webe umiestnený v rubrike hubice a kefy k vysávačom. Pozrite sa na výnimočné kusy z našej sekcie za najnižšiu cenu. Vehlasný dodávateľ Electrolux vám ponúka vynikajúce produkty. A tu je dôkaz.

Vynikajúci tovar Separátor hrubého odpadu Electrolux Big Dirt ZE004 od obľúbenej značky Electrolux pohodlne dostanete tu teraz práve za výpredajovú cenu. Teraz len za 48 EUR.