Set filtrov do vysávačov Electrolux Energica

Kompletný originálny filter vrátane ochrannej sieťky, veka zásobníka, tesnenia a istiacich dielov do vysávačov AEG a Electrolux vhodné do modelov: AEG... viac informácií »
Set filtrov do vysávačov Electrolux
Kompletný originálny filter vrátane ochrannej sieťky, veka zásobníka, tesnenia a istiacich dielov do vysávačov AEG a Electrolux vhodné do modelov: AEG...

Kompletný originálny filter vrátane ochrannej sieťky, veka zásobníka, tesnenia a istiacich dielov do vysávačov AEG a Electrolux vhodné do modelov:
AEG ELECTROLUX  AS203ELECTROLUX  ZS203EVELECTROLUX  ZS204ELECTROLUX  ZS204AELECTROLUX  ZS204EVELECTROLUX  ZS210B-ELECTROLUX  ZS220B-
S týmto filtračným setom môžete mať doma bezprachové prostredie. Filter zachytí aj tie najjemnejšie čiastočky, ako sú pele, výtrusy plesní a alergény. Prečistením vzduchu, ktorý vychádza z vysávača sa znižuje riziko alergických reakcií.
Na optimálny výkon vysávača odporúča výrobca filtre meniť 2x ročne alebo ak sú viditeľne znečistené a znižuje sa tým výkon vysávača. Zaujímavý produkt Set filtrov do vysávačov ide získať práve teraz tu na stránkach v obľúbenej sekcii filtre do vysávačov. Pripravili sme ostatné produkty zo spomínanej kategórie za internetové ceny. Tento výrobca Electrolux vám ponúka vysoko kvalitný sortiment U nás toho nájdete oveľa viac, máme však aj v ponuke viac osvedčených výrobkov od výrobcu Electrolux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný tovar Set filtrov do vysávačov Electrolux Energica od populárneho výrobcu Electrolux ľahko môžete zohnať v našej internetovej ponuke za priaznivú cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 25 EUR.