Set filtrov Sencor SVX 026HF

Originálny set umývateľného okrúhleho vstupného mikrofiltra a umývateľného výstupného HEPA filtra triedy 13 na opakované použitie do... viac informácií »
Set filtrov Sencor SVX
Značka: Sencor
14 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny set umývateľného okrúhleho vstupného mikrofiltra a umývateľného výstupného HEPA filtra triedy 13 na opakované použitie do...

Originálny set umývateľného okrúhleho vstupného mikrofiltra a umývateľného výstupného HEPA filtra triedy 13 na opakované použitie do bezvreckových vysávačov Sencor SVC 1080TI.
Filtre čistite podľa návodu od výrobcu vášho vysávača.HEPA filter – ak je slabo znečistení, tak ho vyklepte, v prípade jeho väčšieho znečistenia ho umyte pod slabým prúdom vlažnej vody tak, aby voda vymyla nečistoty zo záhybov. HEPA filter nechajte voľne uschnúť a potom ho vráťte späť na miesto a zaistite mriežkou. Zhruba po 6 mesiacoch používania odporúča výrobca HEPA filter vymeniť za nový.
Vstupný mikrofilter taktiež vyklepte alebo ho umyte pod slabým prúdom tečúcej vody a nechajte uschnuť rovnakým spôsobom. V prípade jeho silného znečistenia alebo opotrebenie ho vymeňte za nový filter.
Pred vložením filtrov späť do vysávače sa uistite, že sú dôkladne vysušené. Nikdy ich nevkladajte vlhké do vysávača.

Unikátny a žiadaný tovar Set filtrov Sencor SVX 026HF od spoločnosti s výborným menom Sencor k dispozícii v našej internetovej ponuke za výpredajovú cenu! Ponuka od 14 EUR.