Set hubíc Electrolux KIT12 Clean & Tidy Kit

Set hubíc Electrolux KIT12 Clean & Tidy Kit na úzke priestory u vás doma a v aute. V sete nájdete tri hubice:Nástroj na chúlostivé povrchy*:... viac informácií »
Set hubíc Electrolux KIT12 Clean & Tidy
Značka: Electrolux
58,97 EUR
Overiť dostupnosť »
Set hubíc Electrolux KIT12 Clean & Tidy Kit na úzke priestory u vás doma a v aute. V sete nájdete tri hubice:Nástroj na chúlostivé povrchy*:...

Set hubíc Electrolux KIT12 Clean & Tidy Kit na úzke priestory u vás doma a v aute.
V sete nájdete tri hubice:Nástroj na chúlostivé povrchy*: Odstraňuje jemné častice a prach z chúlostivých povrchov v domacnosti a v aute. *Pred čistením jemných povrchov v domácnosti sa zoznámte s odporúčaním od výrobcu.Štrbinová hubica: Tento nástroj s oddeliteľnou hlavou vám sprístumní rohy a úzke priestory.Kefa AeroPro MiniTurbo: Umožňuje vyčesávať chlpy a čistiť obtiažne miesta, ako sú napríklad schody a autosedačky.
Clean & Tidy Kit je vyrobená pre vysávače rady Electrolux Ultra s oválnym priemerom trubiek 36 mm: UltraActive, UltraCaptic, UltraOne, UltraOneMini, UltraPerformer, UltraSilencer a UltraFlex. Tento skvelý výrobok Set hubíc Electrolux KIT12 Clean & Tidy Kit ide kúpiť bez ťažkostí tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii hubice a kefy k vysávačom. Teraz si môžete vybrať skvelé produkty v spomínanej kategórii za neuveriteľne výhodnú cenu! Tento výrobca Electrolux vyrába prvotriedne výrobky.

Tento skvelý kus Set hubíc Electrolux KIT12 Clean & Tidy Kit od nášho známeho výrobcu Electrolux máte možnosť získať v našej online ponuke za úplne najnižšiu cenu. Aktuálne stojí u nás 58,97 EUR.