Set hubíc na čistenie auta Menalux MKIT01B

· Mini textilný turbo: 4 užitočné nástroje na jednoduchšiu údržbu vášho vozidla!· 1 utierka z mikrovlákna pre dokonalé vyčistenie plastových... viac informácií »
Set hubíc na čistenie
Značka: Menalux
37 EUR
Overiť dostupnosť »
· Mini textilný turbo: 4 užitočné nástroje na jednoduchšiu údržbu vášho vozidla!· 1 utierka z mikrovlákna pre dokonalé vyčistenie plastových...

· Mini textilný turbo: 4 užitočné nástroje na jednoduchšiu údržbu vášho vozidla!· 1 utierka z mikrovlákna pre dokonalé vyčistenie plastových dielov a čelných skiel · 1 mini turbo hubica na čalúnenie· 1 úzka nástavec a 1 štrbinový nástavec, ktorý sa dostane aj do ťažko dostupných miest ( napr. pod a medzi sedačkami)
Najpredávanejší produkt Set hubíc na čistenie auta máte možnosť nájsť bezstarostne tu na našom webe v známej sekcii hubice a kefy k vysávačom. Preskúmajte kvalitné produkty z tejto populárnej kategórie za najnižšiu cenu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Menalux obohatí vás vysoko kvalitný tovar.

Veľa žiadaný tovar Set hubíc na čistenie auta Menalux MKIT01B od výrobcu Menalux dostanete momentálne na našich stránkach v akcii. Aktuálne za 37 EUR.