Set na čistenie textilu Menalux MKIT 02

· Mini Textile Turbo kefa· Nástavec, ktorý dokonale odstráni zvieracie chlpy z nabýtku alebo závesov. Vhodný na vertkálne alebo horizontálne... viac informácií »
Set na čistenie textilu Menalux MKIT
Značka: Menalux
13 EUR
Overiť dostupnosť »
· Mini Textile Turbo kefa· Nástavec, ktorý dokonale odstráni zvieracie chlpy z nabýtku alebo závesov. Vhodný na vertkálne alebo horizontálne...

· Mini Textile Turbo kefa· Nástavec, ktorý dokonale odstráni zvieracie chlpy z nabýtku alebo závesov. Vhodný na vertkálne alebo horizontálne čistenie. · Valček ideálny na odstránenie vlasov a vlákien z oblečenia + redukcia 32/35 mm Tento najpredávanejší produkt Set na čistenie textilu Menalux ide kúpiť ešte tu na webe v kategórii hubice a kefy k vysávačom! Teraz môžete nájsť iné produkty z tejto obľúbenej rubriky za priaznivú cenu! Vehlasná značka Menalux vás a vašich blízkych obohatí o vysoko kvalitné produkty. Nebojte sa, máme toho viac, pozrite sa tiež na viac skvelého tovaru od značky Menalux. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Unikátny produkt Set na čistenie textilu Menalux MKIT 02 originál od značky Menalux je možné kúpiť tu teraz práve za parádnu cenu. Stojí práve teraz u nás 13 EUR.