Set na mokré vysávanie pre Dyson, 250 ml

Tento lacný tovar Set na mokré vysávanie pre Dyson, 250 ml originál od značky Dyson možno zohnať aktuálne skutočne výhodne! Teraz za akčnú cenu 24,25 EUR.
Set na mokré vysávanie
Značka: Dyson
24,25 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Chcete občas vysať rozliatu vodu a nemáte vodný vysávač? Aj bez nej dokážete svojim tyčovým batériovým vysávačom Dyson vysať rozliate zvyšky vody. A to bez akéhokoľvek poškodenia vysávača!
Celý separátor pomocou redukcie nasadíte na vysávač a môžete tak naraz odsať až 250 ml tekutín. Separátor obsahuje filter, ktorý zaistí, že sa do motoru vysávača nedostane ani kvapka vody. Navyše môžete pootočením víčka v hornej časti separátora regulovať množstvé vzduchu, ktorý prúdi z vysávača. Po naplnení objemu priehľadnej nádobky ju jednoducho pootočením odeberete z tela separátora a vylejete. Po nasadení môžete pokračovať vo vysávaní vody či iných tekutín.Sadu môžete použiť aj na odlúčenie hrubších nečistôt alebo na sepráciu materiálu. Vysypanú ryžu vysajete rovnako jednoducho a nemustíte ju vyhadzovať…
Pri prvom použití nastavte váš vysávač na najnižší stupeň výkonu a následne podľa potreby výkon postupne zvyšujte tak, aby hladina vody zostala v nádobke a nevsvávala sa vyššie do filtra.Samotný filter umiestnený vo vrchnej časti seperátora je umývateľný. Po vysávaní je filter vlhký, vyberte ho a nechajte uschnúť. Upozornenie:

Pri vysávaní vody a naklánení vysávača vždy udržujte hladinu vody pod žltou vyznačenou ryskou na nádobe. 
Nepokládajte nádoby s kvapalinou vodorovne ani neotáčajte nádobu hore nohami.
Akonáhle je HEPA filter nasiaknutý kvapalinou, prestaňte vysávať, aby nedošlo k vniknutiu kvapaliny do motora 
HEPA filter môžete vyprať pod tečúcou vodou. Pred ďalším použitím nechajte filter dôkladne vyschnúť.

Vhodné pre aku vysávače Dyson V7, V8, V10, V11 a V15.