Set pre vysávače Electrolux SRK1S

Set určený pre excelentný výkon Vášho vysávača.  Tento set príslušenstva zvýši účinnosť Vášho upratovania a efektívnosť vysávania... viac informácií »
Set pre vysávače Electrolux
Set určený pre excelentný výkon Vášho vysávača.  Tento set príslušenstva zvýši účinnosť Vášho upratovania a efektívnosť vysávania...

Set určený pre excelentný výkon Vášho vysávača.  Tento set príslušenstva zvýši účinnosť Vášho upratovania a efektívnosť vysávania vysávača – obsahuje:  

4 kusy syntetických prachových vreciek S-Bag s predĺženou trvanlivosťou (cca. o 50% viac než papierové vrecká).
1x balenie vône do vysávača ESRO
1x výstupný filter HEPA12 (EFH12): zachytí 99,5% nepatrných čiastočiek peľu, prachu a alergénov.
1x univerzálny motorový filter (EF1) nutné zastrihnutie na požadovaný rozmer Vášho vysávača.

HEPA filter nie je umývateľný. Ale jeho životnosť je zhruba 1 rok, rovnako ako aj u umývateľného!Nezabudnite filter meniť a to z dvoch základných dôvodov:

budete dýchať čistejší vzduch, vyhnete sa alergiám spôsobených rozvírením prachu počas vysávania
predĺžite životnosť vysávača. Zanesený filter bráni prietoku vzduchu – motor sa zaťažuje a prehrieva.
Tento zľavnený tovar Set pre vysávače Electrolux možno nakúpiť jednoducho na našich stránkach v obľúbenej rubrike vrecká do vysávačov. Získajte zľavnené produkty z tejto populárnej kategórie ľahko online. Populárna značka Electrolux dodáva pre svojich zákazníkov veľmi kvalitný sortiment Však to vidíte sami. Máme toho viac, mrknite na viac skvelých kúskov od dodávateľa Electrolux. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Set pre vysávače Electrolux SRK1S od spoločnosti s popredným postavením na trhu Electrolux máte možnosť nájsť v aktuálnej ponuke so zľavou. Akčná cena už od 27 EUR.