robot-vysavac.sk

Set vreciek a filtrov do vysávačov Electrolux ESKD9

Tento kvalitný a lacný kus Set vreciek a filtrov do vysávačov Electrolux ESKD9 od dodávateľa so skvelou povesťou Electrolux je možné nakúpiť tu a teraz naozaj výhodne. Práve teraz za 28,67 EUR.
EAN: 7319599032235
Set vreciek a filtrov do

Popis produktu

V sete ESKD9 nájdete celkom 4 ks originálnych vreciek s-bag z netkanej textílie (long performance) s objemom 5 litrov, vybavené novou plastovou prírubou, mývateľným HEPA filtrom triedy 12, motorový filter a 4 kusy citrónovej vône do vysávača S-Fresch lemon.
Jedinečná kvalita vreciek vám zaručí dlhú periódu ich výmeny bez zníženia sacieho výkonu vášho vysávača.Umývateľný HEPA filter jednoducho vyčistíte a funkčný by mal pri štandardnom používaní vydržať minimálne jeden rok. Po umytí nechajte dôkladne preschnúť. Nepoužívajte mokrý filter vo vysávači!
CLASSIC LONG PERFORMANCE je nové syntetické filtračné vrecko, ktoré sa vyznačuje až o 50% dlhšou životnosťou, než normálne papierové vrecko. Ak budete vysávať s tradičným vreckom, ktoré je viac ako z polovice naplnené, tak sa účinnosť vysávania veľmi rýchlo zníži. Pri použití tohto syntetického prachového vrecka novej generácie k tomuto zníženiu určite nedôjde.
Tieto vrecká sú špeciálne konštruované tak, aby dlhodobo zaisťovali vynikajúcu účinnosť vysávania a to až do okamihu jeho naplnenia a následnej likvidácie. A teraz vďaka inovatívnemu spôsobu rozloženia pojme až o 15% viac nečistôt, než ploché syntetické vrecko!
Neorientujete sa vo vreckách S-Bag? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac!
VÝHODY VRECIEK Z NETKANEJ TEXTÍLIE:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vsatí vody – nasiata zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

POZOR!
Tieto vrecká nepoužívajte na vysávanie stavebného materiálu (vŕtanie, brúsenie, murárske práce) a ani do neho nevysávajte popol z krbov! Môže dôjsť ku zničeniu Vášho vysávaču!