Set vreciek a filtrov pre vysávače Electrolux USK9S

Jedinečný inovovaný set USK9 S pre vysávanie bez starostí. V sete USK9 S nájdete celkom 4 ks originálny vreciek s-bag z netkanej textílie (long... viac informácií »
Set vreciek a filtrov pre vysávače Electrolux
Jedinečný inovovaný set USK9 S pre vysávanie bez starostí. V sete USK9 S nájdete celkom 4 ks originálny vreciek s-bag z netkanej textílie (long...

Jedinečný inovovaný set USK9 S pre vysávanie bez starostí.
V sete USK9 S nájdete celkom 4 ks originálny vreciek s-bag z netkanej textílie (long performance), umývateľný HEPA filter triedy 13, motorový filter a 4 ks citrónových vôní do vysávača S-Fresch lemon.
Jedinečná kvalita vreciek vám zaručí dlhú periódu ich výmeny bez zníženia sacieho výkonu vášho vysávača.Umývateľný HEPA filter jednoducho vyčistíte a pri štandardnom používaní by mal byť funkčný minimálne jeden rok.

CLASSIC LONG PERFORMANCE je nové syntetické vrecko, ktoré sa vyznačuje až o 50% dlhšou životnosťou, než normálne papierové vrecko. Ak budete vysávať s tradičným vrecko, ktoré je viac ako z polovici plné, tak účinnosť vysávania bude klesať. Pri použití tohto syntetického prachového vrecka novej generácie ku zníženiu účinnosti nedôjde.
Tieto vrecká sú špeciálne zkonštruované tak, aby dlhodobo zaisťovali vynikajúcu účinnosť vysávania a to až do okamihu ich úplne naplnenia a následnej likvidácie. A teraz vďaka inovovanému spôsobu rozloženia pojme až o 15% viac nečistôt, než ploché syntetické vrecko!
Neorientujete sa vo vreckách S-BAG? Prečítajte si náš článok – dozviete sa viac!

Prečo používať netkanú textíliu??

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v vysatá drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vysatí vody – vysatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

 
Veľmi žiadaný produkt Set vreciek a filtrov pre vysávače Electrolux USK9S získate bezprostredne tu u nás zaradený v sekcii vrecká do vysávačov! Vyhľadajte si akčné výrobky zo spomínanej sekcie jednoducho online! Samozrejme, že to nie je všetko, u nás ponúkame viac. Samozrejme, máme v ponuke viac skvelého tovaru od značky Electrolux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Nový produkt Set vreciek a filtrov pre vysávače Electrolux USK9S od značky s tradíciou a dobrou povesťou Electrolux ľahko nájdete momentálne na našich stránkach za výborné peniaze! V súčasnosti v predaji od 29 EUR.