Stojan pre fén Dyson Supersonic, celokovový

Originálny kovový strieborný stojan pre fén Dyson Supersonic a jeho príslušenstvo. Fén drží - rovnako ako jeho príslušenstvo - na stojane... viac informácií »
Stojan pre fén Dyson
Značka: Dyson
101,12 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny kovový strieborný stojan pre fén Dyson Supersonic a jeho príslušenstvo. Fén drží - rovnako ako jeho príslušenstvo - na stojane...

Originálny kovový strieborný stojan pre fén Dyson Supersonic a jeho príslušenstvo. Fén drží – rovnako ako jeho príslušenstvo – na stojane prichytenom magnetom. Pripevníte na neho fén a tri nástavce.
Celý stojan je z pevného 3,5 mm silné kovu, ktorý zaistí vysokú tvarovú stálosť. Stojan má štyri gumové nožičky proti posunutiu a v prípade potreby ho môžete k podložke pripevniŤ priloženou skrutkou.
Len stojan. Sušič vlasov Dyson Supersonic™ ani magnetické nástavce na vyobrazení nie sú súčasťou stojanu.
Tento neodolateľný produkt Stojan pre fén Dyson je k dispozícii teraz na webe v rubrike kulmy a sušiče vlasov! Vyberte si unikátne výrobky z tejto kateógrie ľahko online. U zákazníkov obľúbený výrobca Dyson dodáva svojim zákazníkom špičkový tovar. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Veľmi jedinečný tovar Stojan pre fén Dyson Supersonic, celokovový od našej známej značky Dyson môžete dostať práve tu za akčnú cenu! Aktuálne stojí u nás 101,12 EUR.